top of page

8 КВІТНЯ КОЛЕДЖ ГОСТИННО ЗУСТРІЧАВ АБІТУРІЄНТІВ


8 квітня в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледжі імені Михайла Грушевського» відбувся черговий етап Форуму вступника, на який завітали абітурієнти з різних освітніх закладів області та району.

Гості коледжу мали змогу ознайомитися з виставкою мистецьких робіт студентів різних спеціальностей. А після завершення реєстрації їх запросили до актової зали, де відбулася зустріч із директором коледжу Петром Несторовичем Савчуком, який ознайомив абітурієнтів із перспективами закладу та його освітніми послугами. Здобувачі спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Журналістика», «Право» поділилися враженнями про навчання в коледжі, спогадами про те, як зробили власний професійний вибір, не помилившись у ньому.

Для абітурієнтів наші студенти підготували цікаву конкурсну програму «Все по-чесному». Змагалися три команди: «Прогресивні», «Шалені бджілки», «Ред». Усі учасники гри бачили себе переможцями, і це було справді круто! Час пробіг швидко, Підрахувавши бали за кожен етап конкурсу, журі визначило переможця. Перше місце виборола команда «Ред», друге – «Прогресивні», третє – «Шалені бджілки».

Опісля абітурієнти ближче ознайомилися з коледжем: побували в його аудиторіях, майстернях, виставковій залі.

День відкритих дверей завершився на позитивній ноті, у гостей був чудовий настрій і гарні враження від зустрічі.

Ми не прощалися. Ми сказали одне одному: «До побачення!». Сподіваємося, що чергова зустріч відбудеться невдовзі – як тільки розпочнеться вступна кампанія.

Вікторія КРАСОВСЬКА,

студентка 21-ЮЖ групи

211 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page