top of page

ВИКЛАДАЧАМ

12.10.2023
Комунальний заклад вищої освіти
"Барський гуманітарно-педагогічний коледж
імені Михайла Грушевського"

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади
директора
Обласного наукового ліцею-інтернату
Комунального закладу вищої освіти
«Барський гуманітарно-педагогічний коледж
імені Михайла Грушевського»
з 12.10.2023 по 12.11.2023

Графік відпрацювання у гуртожитку №1
Графік відпрацювання у гуртожитку №2

22.05.2023
Комунальний заклад вищої освіти
"Барський гуманітарно-педагогічний коледж
імені Михайла Грушевського"

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантних посад
науково-педагогічних працівників:

1) професора кафедри – 1 ставка;

професійно-кваліфікаційні вимоги: посаду професора можуть займати громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають науковий ступінь та (або) вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри; стаж наукової, науково-педагогічної та (або) практичної роботи за фахом – не менше п’яти років; навчально-методичні та наукові праці за фахом, опубліковані після захисту дисертації у провідних фахових наукових виданнях України, провідних наукових виданнях інших держав або України, які включені до міжнародних наукометричних баз;

2) доцента кафедри – 7 ставок;

професійно-кваліфікаційні вимоги: посаду доцента можуть займати громадяни України, які вільно володіють державною мовою; мають науковий ступінь та (або) вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри; стаж наукової, науково-педагогічної та (або) практичної роботи за фахом – не менше трьох років, навчально-методичні та наукові праці за фахом, опубліковані після захисту дисертації у провідних фахових наукових виданнях України, провідних наукових виданнях інших держав або України, які включені до міжнародних наукометричних баз;

3) старшого викладача кафедри – 9 ставок;

професійно-кваліфікаційні вимоги: посаду старшого викладача можуть займати громадяни України, які вільно володіють державною мовою; мають науковий ступінь та (або) ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) за спеціальністю, що відповідає профілю діяльності кафедри, стаж наукової, науково-педагогічної та (або) практичної роботи за фахом – не менше двох років, наукові та навчально-методичні праці за фахом, опубліковані у провідних фахових наукових виданнях України та (або) провідних наукових виданнях інших держав.

4) асистента кафедри – 20 ставок;

професійно-кваліфікаційні вимоги: посаду асистента, викладача кафедри можуть займати громадяни України, які вільно володіють державною мовою; мають науковий ступінь та (або) ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) за спеціальністю, що відповідає профілю діяльності кафедри; стаж наукової, науково-педагогічної та (або) практичної роботи за фахом – не менше одного року, навчально-методичні та наукові здобутки.

Термін подання документів до 22 червня 2023 р.

 

Претенденти  на участь у конкурсі подають такі документи:

  • заява про участь у конкурсі.

  • особовий листок з обліку кадрів.

  • копія трудової книжки.

  • копія дипломів про вищу освіту та науковий ступінь, атестатів доцента, старшого наукового співробітника.

  • список наукових та навчально-методичних праць (за останні 5 років на посади професора і доцента; за 3 роки – на посади старшого викладача, викладача і асистента). Публікації в журналах, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, зазначають на початку списку. Також у списку зазначаються посилання на публікації.

  • документи, які підтверджують підвищення кваліфікації за профілем кафедри протягом останніх п’яти років.

  • автобіографія.

  • оригінали всіх поданих документів для здійснення перевірки автентичності копій та їх завірення.

  • згода на обробку персональних даних.

  • звіт про навчально-методичну, науково-дослідну, виховну, організаційну та профорієнтаційну роботу за попередній період.

Претендентом можуть бути надані й інші документи, що засвідчують його професійні якості.

 

Документи для участі в конкурсі подаються до відділу  кадрів за адресою: м. Бар, Вінницька обл., майдан Грушевського, 1, каб. 313 (а).

Контактний тел: (043)41-2-12-70

E-mail: bar_bpu01@ukr.net

Встановіть додаток Мобільний Ощад та користуйтесь послугами банку онлайн в режимі 24/7:
🔹оплачуйте комунальні послуги без черг
🔹швидко переказуйте гроші з картки на картку
🔹поповнюйте мобільний
🔹відкривайте депозити з підвищеною % ставкою
🔹знімайте готівку в банкоматі без картки

 

Мобільний Ощад – простий та зрозумілий, ближчий, ніж найближче відділення.

📱*Завантажуйте*
на Android: bit.ly/3Oa6JUQ 
на iOS: apple.co/3N6R47m 

🧐Дивіться відео інструкції тут: bit.ly/instr_M0

ощад.JPG
зображення_viber_2022-06-08_21-15-01-077.jpg
Global Money Week.jpg

  Міністерство освіти і науки України повідомляє, що за ініціативи Національного банку України проводиться цикл просвітницьких заходів Global Money Week щодо питань фінансової обізнаності населення України. До участі в заходах запрошуються здобувачі вищої та фахової передвищої освіти.

Проведення заходів заплановано:

для школярів - на 15-21 березня 2021 року,

для студентів - на 22-28 березня 2021 року.

PDF.PNG

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у заходах, присвячених процесам освітньої реформи в Україні: круглому столі та науково-методичному семінарі

«ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»,
які відбудуться 19 березня 2021 року о 10:00

в онлайн-форматі.

До участі запрошуємо педагогічних працівників дошкільної та загальної середньої освіти, викладачів закладів вищої освіти, психологів та соціальних працівників, аспірантів, докторантів, наукових працівників, а також студентів педагогічних професій.

PDF.PNG
PDF.PNG

Подолання незадекларованої праці

Дізнайтеся більше про незадекларовану працю

sonechko2.jpg
002.JPG
file.png

Конкурс наукових фотографій

400px-Логотип_Конкурсу_наукових_фотограф

Науковий конкурс / WikiScience Contest

PDF.PNG

Аналітична довідка про напрацювання вчених НАПН України із забезпечення функціонування сфери освіти в умовах карантину. 

Заговоримо англійською!

Масова кампанія вивчення іноземних мов в Україні.

  Соціальний проект з вивчення іноземних мов "Lingva.Skills" (www.lingva.ua), що завдяки підтримці уряду виходить на національний рівень, оголошує старт масової кампанії з вивчення англійської. Заради успішного входження в ЄС він готовий безкоштовно допомогти нею оволодіти всім українцям. 

   Онлайн-платформа "Lingva.Skills" - це український авторський продукт, автор Віталій Зубков, проект є абсолютно безкоштовним для українців, започатковується на волонтерських засадах і кожен пересічний українець у містечку, в селищі просто з телефону, смартфону, планшета може ним скористатися, щоб вільно вивчати англійську мову. 

  Щоб зареєструватися, зайдіть на сайт lingva.ua або просто задайте в пошуку "Lingva.Skills" та надішліть заявки у відповідній формі. Для цього вам достатньо просто мати е-mail. 

Вивчаємо англійську (корисні посилання)

http://easy-english.com.ua/

   Якщо ви початківець, ви можете вивчати англійську мову поетапно, починаючи з 1 класу. Етапи розписані на сторінці «Як вчити англійську мову з нуля». Ви можете відвідувати сайт easy-english.com.ua, вчити англійську граматику та слова онлайн, виконувати вправи.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo

  Duolingo — вільна платформа вивчення мови. Дуолінго пропонує численні письмові уроки й диктанти, проте розмовним навичкам приділяється менше уваги.

http://mooc.in.ua/catalog-item/memrise

Memrise – це освітній онлайн сервіс, який спеціалізується в першу чергу на вивченні мов, але серед величезного різноманіття курсів ви зможете знайти тему, яка вас цікавить. Якщо ви хочете поповнити свій словниковий  запас не лише на кілька перших тижнів, а запам’ятати нові слова назавжди, то Memrise – те, що вам необхідно!

НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Відповідно до типового положення про порядок проведення і перевірку знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15, та пункту 3.2 Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, на підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом МОН України від 18.04.2006 р. № 304, в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського в січні-травні  2017 року будуть проведені навчання та перевірка знань з питань охорони праці педагогічного та обслуговуючого персоналу.

 

НАКАЗ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ ПРАЦІВНИКІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

ПЛАН-ГРАФІК НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ І ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

ЗАНЯТТЯ 1.  Тема. Законодавство України про охорону праці

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЕКЗАМЕНУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

ВСТУПНИЙ ІНСТРУКТАЖ

 

 

ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. ЯК СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ БЛОГ

 

 

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ (МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ)

bottom of page