ВИКЛАДАЧАМ

Global Money Week.jpg

  Міністерство освіти і науки України повідомляє, що за ініціативи Національного банку України проводиться цикл просвітницьких заходів Global Money Week щодо питань фінансової обізнаності населення України. До участі в заходах запрошуються здобувачі вищої та фахової передвищої освіти.

Проведення заходів заплановано:

для школярів - на 15-21 березня 2021 року,

для студентів - на 22-28 березня 2021 року.

PDF.PNG

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у заходах, присвячених процесам освітньої реформи в Україні: круглому столі та науково-методичному семінарі

«ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ»,
які відбудуться 19 березня 2021 року о 10:00

в онлайн-форматі.

До участі запрошуємо педагогічних працівників дошкільної та загальної середньої освіти, викладачів закладів вищої освіти, психологів та соціальних працівників, аспірантів, докторантів, наукових працівників, а також студентів педагогічних професій.

PDF.PNG
1.JPG
PDF.PNG

Подолання незадекларованої праці

Дізнайтеся більше про незадекларовану працю

sonechko2.jpg
002.JPG
file.png

Конкурс наукових фотографій

400px-Логотип_Конкурсу_наукових_фотограф

Науковий конкурс / WikiScience Contest

PDF.PNG

Аналітична довідка про напрацювання вчених НАПН України із забезпечення функціонування сфери освіти в умовах карантину. 

PDF.PNG
PDF.PNG
iconka-pdf.png

Матеріали засідання Ради директорів коледжів та технікумів Вінницької області

-Презентація до виступу Савчука П.Н., директора БГПК, к. п. н.

Заговоримо англійською!

Масова кампанія вивчення іноземних мов в Україні.

  Соціальний проект з вивчення іноземних мов "Lingva.Skills" (www.lingva.ua), що завдяки підтримці уряду виходить на національний рівень, оголошує старт масової кампанії з вивчення англійської. Заради успішного входження в ЄС він готовий безкоштовно допомогти нею оволодіти всім українцям. 

   Онлайн-платформа "Lingva.Skills" - це український авторський продукт, автор Віталій Зубков, проект є абсолютно безкоштовним для українців, започатковується на волонтерських засадах і кожен пересічний українець у містечку, в селищі просто з телефону, смартфону, планшета може ним скористатися, щоб вільно вивчати англійську мову. 

  Щоб зареєструватися, зайдіть на сайт lingva.ua або просто задайте в пошуку "Lingva.Skills" та надішліть заявки у відповідній формі. Для цього вам достатньо просто мати е-mail. 

Вивчаємо англійську (корисні посилання)

http://easy-english.com.ua/

   Якщо ви початківець, ви можете вивчати англійську мову поетапно, починаючи з 1 класу. Етапи розписані на сторінці «Як вчити англійську мову з нуля». Ви можете відвідувати сайт easy-english.com.ua, вчити англійську граматику та слова онлайн, виконувати вправи.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo

  Duolingo — вільна платформа вивчення мови. Дуолінго пропонує численні письмові уроки й диктанти, проте розмовним навичкам приділяється менше уваги.

http://mooc.in.ua/catalog-item/memrise

Memrise – це освітній онлайн сервіс, який спеціалізується в першу чергу на вивченні мов, але серед величезного різноманіття курсів ви зможете знайти тему, яка вас цікавить. Якщо ви хочете поповнити свій словниковий  запас не лише на кілька перших тижнів, а запам’ятати нові слова назавжди, то Memrise – те, що вам необхідно!

НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Відповідно до типового положення про порядок проведення і перевірку знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15, та пункту 3.2 Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, на підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, затвердженого наказом МОН України від 18.04.2006 р. № 304, в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського в січні-травні  2017 року будуть проведені навчання та перевірка знань з питань охорони праці педагогічного та обслуговуючого персоналу.

 

НАКАЗ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ ПРАЦІВНИКІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

ПЛАН-ГРАФІК НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ І ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

ЗАНЯТТЯ 1.  Тема. Законодавство України про охорону праці

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЕКЗАМЕНУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

 

 

ВСТУПНИЙ ІНСТРУКТАЖ

 

 

ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ. ЯК СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ БЛОГ

 

 

ЯКИМ ПОВИНЕН БУТИ КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ (МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ)