13/09/2020

   8 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день писемності (грамотності). Студенти і викладачі нашого коледжу традиційно долучаються до святкування.

   У цей день відбуваються мистецькі виставки, виховні години; на заняттях викладачі наголошують на ефективності постійного саморозвитку через творчість, читання літератури, збагачення словникового запасу, збагачення комунікаційних навичок....

13/09/2020

  

    Спорт і фізична культура для кожної людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму. Саме про це йшла мова на вересневому Всеукраїнському уроці за темою «Олімпійський рух в Україні», який був проведений викладачами циклової комісії фізичного виховання та захисту України для студентів коледжу і учнів ліцею у формі години спілкування. Подія була приурочена Дню фізичної культури...

02/09/2020

    Першовересень – особливе свято не лише для здобувачів освіти, але й для кожного з нас. Завжди яскравий, насичений позитивними емоціями та хвилюючою атмосферою, прикрашений вересневими айстрами і чорнобривцями День знань залишається в нашій пам’яті світлим і незабутнім спогадом.

   Ось і цьогоріч 1 вересня Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла...

01/09/2020

   31 серпня в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулася педагогічна рада на тему «Підсумки 2019-2020 навчального року і завдання на 2020-2021 навчальний рік».

  У ході онлайн-засідання було проаналізовано роботу закладу освіти в умовах карантину і визначено пріоритетні напрями його діяльності в новому навчальному році.

    У своїй доповіді директор коледжу Савчу...

25/08/2020

   До уваги педагогічного колективу і здобувачів освіти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» та Обласного гуманітарного ліцею-інтернату!

   1 вересня перше заняття на тему «Толерантність – риса XXI століття» для студентів 2-4-х курсів та учнів 11-х класів розпочнеться о 9.00 у закріплених за академічними групами аудиторіях.

  Навчальні заняття для здобувачів...

23/08/2020

   Для всього народу України це особлива дата, із якою пов’язано втілення його споконвічної мрії про державний суверенітет.

  Практично з часів розпаду Київської Русі наша країна не була унітарною державою. Упродовж століть українці, як народність, терпіли утиски і заборону на рідне слово. Та, незважаючи на складний історичний шлях, ми зберегли свої традиції, мову, прагнення до свободи. А референдум,...

23/08/2020

   Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День Державного Прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг. Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми «Про День Державного Прапора України» від 23 серпня 2004 року. Встановлене во...

20/07/2020

   19 липня в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» завершилися вступні випробування для абітурієнтів, які подавали заяви на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти (9 класів).

    Нагадуємо, що з 13 по 22 серпня буде здійснюватися прийом документів н...

16/07/2020

   З історії проголошення цього доленосного документа відомо, що, перебуваючи під тиском суспільних настроїв, XXVIII з’їзд КПУ ухвалив резолюцію «Про державний суверенітет Української РСР» (16 липня 1990 р.). Оскільки більшість у Верховній Раді УРСР складали комуністи, депутати Верховної Ради УРСР ухвалили декларацію на виконання резолюції з'їзду. 16 липня 1990 року Верховна Рада Української PCP прийняла...

03/07/2020

   До уваги абітурієнтів, які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів)!


   Із 30 червня 2020 року приймальна комісія Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» розпочала прийом документів на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальностями:
   012 «Дошкільна...

27/06/2020

   26 і 27 червня 2020 року відбулись урочисті online-збори, присвячені випуску студентів кафедри соціально-економічних дисциплін (спеціальності «Право», «Журналістика»), кафедри мистецьких дисциплін (спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво»); кафедри педагогіки, психології та фахових методик (спеціальності «Дошкільна освіта», «Початкова освіта») КЗВО «Б...

Please reload

Найцікавіше

Низький уклін вам, медики!

03/06/2020

1/5
Please reload

Ластівка 65.JPG
Актуальні новини
Please reload

Архів