Заочна освіта

  Студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського навчаються в комфортних умовах, які дають можливість у рідних стінах здобувати вищу освіту у вишах 3-4 рівнів акредитації шляхом заочної форми навчання в них. Адже на базі коледжу діють Барська філія Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка та Територіальний центр дистанційних комунікацій Сумського державного університету, в яких студенти коледжу здобувають вищу освіту, звання бакалавра, спеціаліста і магістра.
 Студенти спеціальності «Правознавство» мають можливість продовжувати своє навчання у Львівському національному університеті ім. І. Франка,  Харківській юридичній академії, з якими укладено угоди про співпрацю вузів, про ступеневу підготовку студентів за скороченим терміном навчання.
  Випускники спеціальності «Видавнича справа і редагування» здобувають вищу освіту шляхом заочної форми навчання в Київському національному університеті ім. М. Драгоманова, в якому з повагою ставляться до студентів нашого коледжу як авторитетних та компетентних фахівців видавничої галузі.
 У коледжі є заочна форма навчання для студентів за спеціальністю «Правознавство» на базі середньої освіти. 
 Подробиці всіх видів заочної форми навчання читайте на сторінках вищевказаних вузів та консультпунктів. І пам’ятайте, що заочне навчання має свої переваги і свій особливий дух, адже він повертає вас із турботливих буднів у вир студентського життя, світ заліків та екзаменів, як співається, «від сесії до сесії живуть студенти весело, а сесія всього два рази на рік».
  Отож, шановні абітурієнти, запрошуємо вас здобути заочну освіту на базі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського!

Барська філія

Глухівського національного педагогічного університету

імені Олександра Довженка

Територіальний центр дистанційних комунікацій Сумського державного університету в м. Бар

Лічильник:

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon

© Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Сайт створено на Wix.com