06 травня 2020 року відбувся захист курсових досліджень у 41-М групі спеціальності 014 «Середня освіта. Музичне мистецтво».
Засобом проведення захисту в онлайн-режимі став Zoom – зручний сервіс для відеоконференцій, що підтримує велику кількість учасників.
На захисті були присутні: директор коледжу, кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович, заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна, заступник директора з гуманітарної освіти і виховної роботи, кандидат мистецтвознавства Бурса Антоніна Іванівна та керівники курсових досліджень.
Тематика робіт охоплювала різні аспекти фахової підготовки майбутніх педагогів. Варто відзначити, що в ході захисту своїх напрацювань вони опиралися на результати власної діяльності, здобуті під час переддипломної практики, яка стала гарною базою для набуття початкового досвіду самостійної музично-педагогічної діяльності і формування практичних умінь творчої діяльності вчителя музики.
Усі студенти продемонстрували високий рівень самостійності в дослідженні проблемних питань, креативно-пошукову активність, уміння виконавської інтерпретації та музично-педагогічної імпровізації, творче мислення, уяву, фантазію, ініціативність, спеціальні музичні вміння, здатність до художньо-педагогічного спілкування та художньої рефлексії, належно сформований рівень творчої музично-педагогічної діяльності.
Попри тимчасове хвилювання, яке виникло на початку відеозустрічі через незвичний формат роботи, емоції всіх учасників захисту, а особливо студентів, були позитивними. Обмінюючись враженнями, вони наголошували на тому, що нові стандарти, яких довелося дотримуватися в умовах карантину, не мали негативного впливу на атмосферу зустрічі та роботу її учасників: усе відбувалося чітко, злагоджено, без технічних збоїв.
![](https://static.wixstatic.com/media/d5799f_b1df609e29554dd38ee213fb5b46ab88~mv2.jpg/v1/fill/w_155,h_155,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d5799f_b1df609e29554dd38ee213fb5b46ab88~mv2.jpg)