![](https://static.wixstatic.com/media/d5799f_7c831b9a6de1417bb62f83455a1042b4~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_86,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d5799f_7c831b9a6de1417bb62f83455a1042b4~mv2.jpg)
Життя в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського вирує завжди! Ось і сьогодні, хоча за календарем лютий, іще зима, але педагогічний колектив уже турбується про набір студентів на новий навчальний рік. Саме тому викладацький десант циклової комісії шкільної педагогіки, психології і фахових методик спільно з представником адміністрації коледжу Маліновським Ю.Л. виїхав із профорієнтаційною метою до загальноосвітніх та неповних середніх шкіл Барського району: Каришківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Копайгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Поповецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кошаринецької ЗОШ І-ІІ ст. та НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» села Мальчівці. Основна думка, яку намагався донести наш десант, чітка: Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського – це той навчальний заклад, де тобі, шановний абітурієнте, нададуть якісну освіту, створять сприятливі умови для саморозвитку; де ти зустрінеш досвідчених, мудрих викладачів, які тебе почують і зрозуміють, навчать і спрямують; де знайдеш нових друзів-студентів і їхню підтримку. Нумо до нас на навчання!
![](https://static.wixstatic.com/media/d5799f_a4a5d0b7797143f9a1a3f8f56fcf3b13~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_108,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d5799f_a4a5d0b7797143f9a1a3f8f56fcf3b13~mv2.jpg)