День соціального працівника в «Евересті»

November 4, 2019

   У розмаїтті сучасних професііїй є особливі, ті, чиє покликання – нести добро у світ. До низки таких належить фах  «соціальний працівник». Ця професія особлива тим, що передбачає у працівників цієї сфери крім володіння певними знаннями та навичками, ще й наявність таких моральних якостей, як милосердя, любов, співчуття, душевна щедрість.   

   Усіма цими якостями наділені працівники комунального закладу «Барський  міський Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест», який уже майже 12 років поспіль очолює його незмінний директор Марущак Тетяна Леонідівна.

   Протягом цього періоду  «Еверест» і коледж об’єднує тісна співпраця. Це і робота волонтерського загону «Дзвіночок», і різнобічна допомога і підтримка викладачами і студентами коледжу.

   Тому традиційно в кінці жовтня, напередодні Дня соціального  працівника студенти, викладачі та адміністрація завітали до Центру з квітами  і святковим концертом, який підготували викладачі Кузнєцова Л.В. та Сошинська Н.В..

  Із вітальним словом до праціиників закладу та його гостей звернулися  директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського кандидат педагогічних наук Савчук П.Н. та заступник директора з виховної роботи кандидат мистецтвознавства, доцент, Сторожук А.І..

  За багаторічну роботу у справі виховання студентів коледжу Петро Нестерович вручив директору Центру почесну грамоту.

  Ліричні мелодії у виконанні  викладачів музики Мілінчука А.О. та Чернелівського О.Ю., запальна хореографічна композиція у  виконанні студентки 21-Ш групи Паладій Анни, задушевні пісні у виконанні студенток 11-М групи Поповської Яни та  Саранчі  Аліни,     професійний технічний музичний супровід викладача музики Крупського В.М. зробили атмосферу свята теплою та зворушливою.

   Впевнені, що взаємна співпраця між між   Барським гуманітарно-пудагогічним коледжем  ім. М. Грушевського та   Барським міським Центром  соціально-психологічної реабілітації і надалі буде тісною і плідною.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Найцікавіше