top of page

У коледжі стартувала ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 року


З 2 липня 2018 року в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського розпочався прийом заяв та документів на денну форму навчання від вступників з базовою загальною середньою освітою (9 класів) для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальностями:

· 012 «Дошкільна освіта»;

· 013 «Початкова освіта»;

· 014.13 «Середня освіта. Музичне мистецтво»;

· 014.12 «Середня освіта. Образотворче мистецтво»;

· 061 «Журналістика»;

· 081 «Право».

Набір здійснюється на місця державного замовлення (по 25 місць на кожну спеціальність) та за кошти фізичних або юридичних осіб.

Вступ до коледжу відбувається відповідно до Умов прийому до коледжів у 2018 році, Правил прийому до коледжу, закону України "Про вищу освіту".

Абітурієнти мають можливість подавати заяви безпосередньо до Приймальної комісії, яка працює за адресою м. Бар, Вінницька область, майдан Грушевського, 1, з 8.30 до 17.30, без вихідних.

У цьому році прийом на базі 9 класів триватиме до 14 липня, а на базі 11 класів на денну форму навчання прийом заяв та документів розпочнеться з 12 липня та триватиме до 8 серпня 2018 року.

На сайті буде постійно оновлюватися інформація про хід вступної кампанії, яку можна знайти у розділі «ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ».

Запрошуємо на навчання і бажаємо всім абітурієнтам впевненості у своїх силах і максимальної самовіддачі! Хай здійсняться ваші мрії у подоланні першої сходинки у професійній кар’єрі.


309 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page