top of page

Єднання поколінь однієї професії

15 грудня відбулася традиційна онлайн-зустріч студентів першого курсу спеціальності «Журналістика» з випускницею 2008 року Людмилою Мазур. Колишня студентка коледжу, а нині менеджер із зовнішніх комунікацій агропромхолдингу «Астарта-Київ» розповіла про унікальність професії журналіста і наголосила першокурсникам, що потрібно наполегливо навчатися, розвивати свої комунікативні і творчі здібності, щоб бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, справжніми майстрами і патріотами своєї справи, обізнаними в багатьох галузях.

Під час онлайн-діалогу студенти 11-Ж групи ставили багато запитань, цікавилися сьогоденням української журналістики, уважно слухали відповіді й зачаровувалися віртуозним відчуттям слова і практичними порадами гості.

Насичений зміст зустрічі доповнила презентація проєкту енциклопедичного видання «Професія моєї мрії», де зібрано інформацію про працевлаштування й професійне становлення випускників спеціальності «Журналістика».

Усі учасники зустрічі обмінялися побажаннями творчого і професійного зростання, позитивною енергетикою успіху під час майстер-класу. Кожен поділився враженнями і висловив сподівання на продовження творчих діалогів, майстер-класів, журналістських коворкінгів.

Студентам сподобалася така форма ознайомлення з майбутньою професією журналіста, фахівця-медійника. Це означає, що організатори досягнули поставленої мети, адже робота циклової комісії спеціальності «Журналістика» спрямована на формування в майбутніх журналістів фахової компетентності через єднання поколінь однієї професії та налагодження змістовного і цікавого спілкування досвідчених і мудрих професіоналів з креативною і наполегливою молоддю.

Тетяна Лебединська,

голова циклової комісії викладачів

спеціальності «Журналістика»56 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page