top of page

ЮНІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ

Із нагоди Міжнародного дня студента на кафедрі соціально-економічних дисциплін організували інтелектуальну гру, учасники якої змагалися у своїх знаннях та вмінні швидко і правильно відповідати на поставлені запитання.

За звання найкмітливіших схрестили списи студенти спеціальності «Право» (11-ЮЖ група) та запрошені до участі в брейн-ринзі учні 10-Б (правового) класу Обласного наукового ліцею-інтернату. У кожній команді було по сім гравців.

Умови гри спонукали до швидкості мислення і колективного обговорення питань. На роздуми – 1 хвилина. Правильна відповідь – 1 бал. Успішно прокладає шлях до перемоги команда, яка швидше, ніж конкуренти, набирає три бали, що дає право розпочати новий тур і не менш успішно зіграти в ньому.

Логіко-інтелектуальні запитання стосувалися української мови, історії, культури, географії, літератури, життя і діяльності визначних особистостей. Суперники завзято боролися за кожен бал, намагаючись дати точні і вичерпні відповіді на запитання, які оголошувала Наталія Іванівна Бурятинська – викладачка правових дисциплін.

Активність і правильність відповідей учасників брейн-рингу оцінювало журі, у складі якого були науково-педагогічні та педагогічні працівники кафедри соціально-економічних дисциплін: Тетяна Миколаївна Юзько, Тетяна Миколаївна Супрун-Ковальчук, Лариса Володимирівна Швець.

Варто зазначити, що обидві команди-учасниці інтелект-шоу успішно впоралися з поставленими завданнями; гравці продемонстрували ґрунтовні знання, мобільність і гнучкість мислення, кмітливість і винахідливість. Однак пальму першості взяли учні 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату.

Усі присутні на заході отримали чимало яскравих вражень і позитивних емоцій. А нагородою для юних інтелектуалів були солодощі, котрі, як усім відомо, також сприяють покращенню настрою.

За можливість навчатися і цікаво проводити вільний час слова щирої вдячності адресуємо Збройним силам України!

Лариса ШВЕЦЬ, асистентка

кафедри соціально-економічних дисциплін163 перегляди

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page