top of page

«Шляхів до мовної досконалості багато…»

«Шляхів до мовної досконалості багато. Але всі вони починаються з любові до рідного слова, із бажання майстерно володіти ним, з відчуття власної відповідальності за рідну мову» – так обґрунтувала у творчій роботі своє розуміння мовної свідомості студентка першого курсу спеціальності «Початкова освіта» Юлія Гресюк.

І ось уже четвертий рік поспіль свої переконання та свою високу обізнаність дівчина впевнено підтверджує в інтелектуальних змаганнях знавців української мови.

У 2021-2022 навчальному році Юлія, згідно з наказами Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, стала дипломанткою двох конкурсів – XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (II місце) і XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (III місце).

Щиро вітаємо Юлію з її успішним сходженням на п’єдестал переможців! Бажаємо невпинного інтелектуального і творчого зростання з метою пізнання нових граней краси рідної мови!151 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page