top of page

ШАХОВИЙ УСПІХ


30 листопада на базі Вінницького технічного фахового коледжу відбулися фінальні змагання обласної спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі) з шахів.

Шахову гру завжди вважали символом стратегічного мислення та інтелектуальної винахідливості. І цього разу вона мала центральне місце на обласній спартакіаді серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Це не лише змагання, але й можливість піднятися на новий рівень шахової майстерності і знайти нових друзів, які поділяють пристрасть до благородної інтелектуальної гри. Ця подія, безперечно, не тільки надихне юних шахістів, а й зробить шахи ще більш популярними серед студентської молоді.Команда КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» демонструвала неабияку майстерність і тверду витримку протягом усього турніру. Юні спортсмени протистояли сильним суперникам і гідно вступали в змагання з ними. Тож почесне III місце, оголошене на урочистій церемонії нагородження, засвідчило майстерність і належну підготовку наших учасників цієї інтелектуально-спортивної гри. Приємно, що гравці від нашого коледжу отримали вітання з боку глядачів та співгравців за високий рівень гри і сформований командний дух. Змагання завершилися дружнім обміном враженнями і щирим виявом бажання наступного року знову зустрітися на рівні області в товариському поєдинку з шахів.

Уся коледжева спільнота вітає призерів обласної спартакіади – Максима Тихолаза, учня 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату, та Іллю Ковальчука, студента 31-Ж групи, – із почесним третім місцем у шахових змаганнях!

Ваш високий рівень майстерності, витримка та командний дух вразили всіх учасників інтелектуально-спортивних змагань і залишили незабутні враження в серцях гравців та глядачів. Це визнання вашої праці, відданості і таланту у світі шахів! Зичимо вам подальших успіхів, нових перемог на ниві спорту і безмежної інтелектуальної наснаги! Нехай ваші шахові досягнення будуть лише початком великого шляху до нових спортивних висот!

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка

фізичної культури та фізичного виховання


58 переглядів
Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page