top of page

ШАХОВИЙ УСПІХ


30 листопада на базі Вінницького технічного фахового коледжу відбулися фінальні змагання обласної спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі) з шахів.

Шахову гру завжди вважали символом стратегічного мислення та інтелектуальної винахідливості. І цього разу вона мала центральне місце на обласній спартакіаді серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Це не лише змагання, але й можливість піднятися на новий рівень шахової майстерності і знайти нових друзів, які поділяють пристрасть до благородної інтелектуальної гри. Ця подія, безперечно, не тільки надихне юних шахістів, а й зробить шахи ще більш популярними серед студентської молоді.Команда КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» демонструвала неабияку майстерність і тверду витримку протягом усього турніру. Юні спортсмени протистояли сильним суперникам і гідно вступали в змагання з ними. Тож почесне III місце, оголошене на урочистій церемонії нагородження, засвідчило майстерність і належну підготовку наших учасників цієї інтелектуально-спортивної гри. Приємно, що гравці від нашого коледжу отримали вітання з боку глядачів та співгравців за високий рівень гри і сформований командний дух. Змагання завершилися дружнім обміном враженнями і щирим виявом бажання наступного року знову зустрітися на рівні області в товариському поєдинку з шахів.

Уся коледжева спільнота вітає призерів обласної спартакіади – Максима Тихолаза, учня 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату, та Іллю Ковальчука, студента 31-Ж групи, – із почесним третім місцем у шахових змаганнях!

Ваш високий рівень майстерності, витримка та командний дух вразили всіх учасників інтелектуально-спортивних змагань і залишили незабутні враження в серцях гравців та глядачів. Це визнання вашої праці, відданості і таланту у світі шахів! Зичимо вам подальших успіхів, нових перемог на ниві спорту і безмежної інтелектуальної наснаги! Нехай ваші шахові досягнення будуть лише початком великого шляху до нових спортивних висот!

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка

фізичної культури та фізичного виховання


65 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page