top of page

Чи цікавлять сучасного студента моральні цінності?

Ні для кого не секрет, що сьогодні неоднозначним є ставлення людей старшого покоління до сучасної молоді. Часто доводиться чути, що молоді все більше віддаляються від принципів морально-етичних, створюючи власні стереотипи поведінки і своє бачення того, як потрібно будувати міжособистісні стосунки. Актуальність окресленої проблеми в умовах сьогодення і визначила тему однієї з виховних годин у 21-М групі.

26 жовтня студенти другого курсу спеціальності «Музична освіта» в режимі онлайн провели годину спілкування на тему «Моральні цінності сучасного студента в контексті викликів сьогодення». Молоді люди говорили про перезавантаження в сучасному суспільстві поглядів на світ і людину в ньому; обмінювалася своїми думками про роль моральних цінностей у їхньому житті, про те, що кожному з нас, незалежно від віку та освіти, потрібно навчитися чітко розмежовувати поняття добра і зла і визначити свій, власний морально-етичний пріоритет.

Усі студенти групи брали активну участь у підготовці та проведенні онлайн-заходу; проявили артистизм, винахідливість і творчість у виконанні відведених їм ролей та музичних номерів. Виховні моменти, якими був насичений сюжет сценарію, дали можливість кожному учасникові години спілкування з куратором розкрити власне бачення змісту порушеної проблеми, усвідомити подібні та відмінні пояснення добра і зла, зрозуміти важливість морально-етичних цінностей у житті сучасної молоді і суспільства в цілому.

Бакалець Н.О., куратор 21-М групи
83 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page