«Червневий день відлунює святково…»

28 червня 2021 року відбулися урочисті збори, присвячені випуску студентів спеціальностей «Право» та «Журналістика». Це свято зібрало на головній площі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» дружну родину студентів, викладачів, батьків.

У день випускного балу на адресу юних журналістів та фахівців у галузі «Право» прозвучали вітання від кандидата педагогічних наук, відмінника освіти України, члена-кореспондента Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», директора Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Савчука Петра Несторовича; доктора педагогічних наук, члена-кореспондента Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», декана гуманітарно-педагогічного факультету Мороз Майї Олександрівни; заслуженого журналіста України, редактора Барського районного ефірного радіомовлення, голови державної атестаційної комісії Навроцького Сергія Петровича; кандидата державного управління, завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін Шандрука Сергія Миколайовича; кураторів груп – доктора філософії Юзько Тетяни Миколаївни, викладачів-методистів Кондратюк Оксани Володимирівни та Погребнюк Наталії Олексіївни; представників батьківської спільноти.

У цей день сонечко лагідно посміхалось, а очі випускників були сумними і замріяними. Швидко проминули чотири роки, сповнені навчання, дружби, мрій, сподівань, кохання… Попереду – доросле самостійне життя, яке вимагає відповіді на вічне питання: «Що робити далі?..». У руках випускників дипломи, а в серці – щем розлуки…

Мудрі люди кажуть, що життя – це літопис, який зберігає найкращі та найскладніші моменти з прожитого. Кожен із нас є автором свого роману; і лише від нас залежить, яким буде життя. Наші випускники йдуть у майбутнє впевнено. Вони несуть у своєму серці горде ймення «українець», палку любов до Батьківщини та рідної альма-матер.

Кондратюк О.В.,

куратор випускної 41-Ж групи


Найцікавіше