top of page

«Червневий день відлунює святково…»

28 червня 2021 року відбулися урочисті збори, присвячені випуску студентів спеціальностей «Право» та «Журналістика». Це свято зібрало на головній площі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» дружну родину студентів, викладачів, батьків.

У день випускного балу на адресу юних журналістів та фахівців у галузі «Право» прозвучали вітання від кандидата педагогічних наук, відмінника освіти України, члена-кореспондента Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», директора Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Савчука Петра Несторовича; доктора педагогічних наук, члена-кореспондента Академії міжнародного співробітництва з креативної педагогіки «Полісся», декана гуманітарно-педагогічного факультету Мороз Майї Олександрівни; заслуженого журналіста України, редактора Барського районного ефірного радіомовлення, голови державної атестаційної комісії Навроцького Сергія Петровича; кандидата державного управління, завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін Шандрука Сергія Миколайовича; кураторів груп – доктора філософії Юзько Тетяни Миколаївни, викладачів-методистів Кондратюк Оксани Володимирівни та Погребнюк Наталії Олексіївни; представників батьківської спільноти.

У цей день сонечко лагідно посміхалось, а очі випускників були сумними і замріяними. Швидко проминули чотири роки, сповнені навчання, дружби, мрій, сподівань, кохання… Попереду – доросле самостійне життя, яке вимагає відповіді на вічне питання: «Що робити далі?..». У руках випускників дипломи, а в серці – щем розлуки…

Мудрі люди кажуть, що життя – це літопис, який зберігає найкращі та найскладніші моменти з прожитого. Кожен із нас є автором свого роману; і лише від нас залежить, яким буде життя. Наші випускники йдуть у майбутнє впевнено. Вони несуть у своєму серці горде ймення «українець», палку любов до Батьківщини та рідної альма-матер.

Кондратюк О.В.,

куратор випускної 41-Ж групи


111 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page