top of page

ЧЕКАЄМО НА СВОГО АБІТУРІЄНТА

Напередодні Дня відкритих дверей, який відбудеться 24 лютого 2024 року в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», викладачі циклових комісій природничих дисциплін та фізико-математичних дисциплін Нечитайло М.М., Косюк Н.А, Новак В.В., Погребнюк Н.О. відвідали з профорієнтаційною метою школи Хмельницької області. Зокрема побували в ЗЗСО «Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Писецькій гімназії, Отроківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Борсуківскій гімназії, Браїлівській гімназії, які підпорядковані Новоушицькій селищній раді, та в Миньковецькому ліцеї Дунаєвецької міської громади. Не залишили поза увагою і Гулівську гімназію з дошкільним підрозділом Барської міської ради Жмеринського району Вінницької області.Колеги були приємно вражені теплою зустріччю з випускники коледжу різних років навчання, які сьогодні стали успішними вчителями та директорами шкіл Вінниччини і Хмельниччини.

Під час активного діалогу з учнями дев’ятих та одинадцятих класів педагоги розповіли про спеціальності, оволодіти якими можна в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», надали вичерпну інформацію про Обласний науковий ліцей-інтернат – структурний підрозділ коледжу; ознайомили старшокласників із правилами вступу до нашого закладу, що є носієм сучасних освітніх стандартів і спроможний задовольнити потреби ринку праці не тільки в підготовці висококваліфікованого молодшого спеціаліста з міцною науково-практичною освітньою базою, але й конкурентоздатного бакалавра з усіма поставленими до нього вимогами.

Майбутні абітурієнти охоче вступали в діалог, ставили запитання, ділилися думками про свій професійний вибір.

Сподіваємося, що після цієї зустрічі ряд школярів прокладе собі стежку в професію саме через Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Тож чекаємо на свого абітурієнта. Ласкаво просимо в наш дружний колектив!

Марія НЕЧИТАЙЛО,

голова циклової комісії

природничих дисциплін

 

67 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page