top of page

ФАХОВЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ ЧЕРЕЗ ТВОРЧІСТЬ

Важливою складовою системи фахової підготовки здобувачів спеціальності «Дошкільна освіта» є практика, спрямована на формування в майбутніх педагогів професійно значущих якостей, інтересу до педагогічної діяльності, удосконалення сформованих компетенцій. Студенти навчаються практично застосовувати набуті теоретичні знання, організовувати освітній процес, випробовувати сучасні педагогічні технології та реалізовувати різноманітні творчі проєкти.

24 березня під керівництвом Вадима Васильовича Шпаковатого, викладача декоративно-прикладного мистецтва, студент 41-ОМ групи Назар Круцик та студентки 41-Д групи Єлизавета Мельник і Євгенія Магльона (методист педагогічної практики – Кабзюк Надія Оксентіївна, викладач кафедри психології, педагогіки та фахових методик) провели майстер-клас «Чарівний світ гончарства і кераміки».

У мистецьку майстерню коледжу цього разу завітали учні 5 класу Митківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Жмеринського району разом і класним керівником Інною Вікторівою Килячус.

Школярі захоплено слухали розповіді про гончарство як давнє українське ремесло, про різні види кераміки і способи роботи з глиною.

Демонструючи процес народження керамічних шедеврів, майбутні педагоги викликали в дітей шквал позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Марина ШПАКОВАТА, куратор 41-Д групи,

методист педагогічної практики81 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page