top of page

У ЛІЦЕЇ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КОНКУРСНИХ РОБІТ АБІТУРІЄНТІВ

5 квітня в Обласному науковому ліцеї-інтернаті Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся публічний захист конкурсних робіт абітурієнтів на тему «Моє бачення здорового життя планети».Учасниками конкурсу стали учні дев’ятих класів закладів загальної середньої освіти Вінницької області.

Абітурієнти представили на розсуд конкурсної комісії монологічні висловлення, у яких зробили спробу накреслити шляхи ліквідації наслідків глобальної екологічної кризи.

Презентуючи свої роздуми, майбутні ліцеїсти акцентували увагу на кількості екологічних катастроф і недбалому ставленні людства до природи, що призводить до згубних наслідків для всієї планети і України зокрема.

У виступах дев’ятикласників виразно простежувалася тема війни, яка сьогодні забирає тисячі людських життів і цілеспрямовано знищує екосистему нашої країни.

Усі творчі роботи абітурієнтів, представлені на конкурс, оригінальні за змістом і формою, відповідають поставленому комунікативному завданню, виявляють авторську позицію старшокласників, розкривають їхню обізнаність із дисциплін природничого циклу і свідчать про достатній рівень мовних знань і мовленнєвих навиків, зокрема про сформований рівень комунікабельності, логічного і критичного мислення, уміння відстоювати власну точку зору і виявляти громадянську позицію.

Члени конкурсної комісії позитивно оцінили творчі роботи дев’ятикласників і дали гарні відгуки про публічний захист, що стало підставою для вручення їм іменних сертифікатів, які засвічують рекомендацію на зарахування нинішніх абітурієнтів до складу учнів 10-го класу за обраним профілем навчання без проходження конкурсних випробувань згідно з Правилами прийому до Обласного наукового ліцею-інтернату на 2024-2025 навчальний рік.

  

Олена ГУЛЬКО, директор

Обласного наукового ліцею-інтернату 

124 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page