top of page

У КОЛЕДЖІ ВІДБУВСЯ ФОРУМ ВСТУПНИКА

26 листопада в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся унікальний профорієнтаційний захід – Форум вступника.

Господарі та гості закладу активно спілкувалися, використовуючи доступні засоби онлайн-зв’язку. Говорили не лише про професію, але й про складові життєвого успіху, важливі умови досягнення поставленої мети, пріоритетність постійного саморозвитку, який є запорукою вдалого майбутнього.

Учасників зустрічі привітав директор коледжу кандидат педагогічних наук П.Н. Савчук. У своєму слові Петро Несторович наголосив на важливості здобуття якісної освіти, адже саме на долю молодого покоління українців випала велика відповідальність за відбудову нашої країни і під час воєнного лихоліття, і в непростий повоєнний період.

Щоб знайомство з коледжем було цікавим та залишило незабутні враження, для майбутніх абітурієнтів провели захопливу онлайн-екскурсію, у ході якої вони змогли більше дізнатися про те, які спеціальності можна здобути в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Ведуча зустрічі Анастасія Погребна, студентка 31-Ш групи, представила учасникам форуму відеофільм про заклад. Кожен абітурієнт зміг поринути в яскравий вир студентського життя та ознайомитися з усіма особливостями навчання в коледжі. Анастасія розповіла його історію, ознайомила з традиціями, досягненнями викладачів і студентів; представила членів адміністрації.

Інформацію про коледж доповнили: Ярослава Прохніцька, студентка спеціальності «Дошкільна освіта»; Юлія Сонько, студентка спеціальності «Початкова освіта»; Максим Мацуляк, студент спеціальності «Середня освіта. Музичне мистецтво»; Валерія Дем’янюк, студентка спеціальності «Середня освіта. Образотворче мистецтво»; Олександр Нех, студент спеціальності «Право»; Анна Харабара, студентка спеціальності «Журналістика», член студентської ради. Здобувачі освіти продемонстрували цікаві презентації своїх спеціальностей, розповіли про перспективи і переваги навчання в коледжі та його структурному підрозділі – Обласному науковому ліцеї-інтернаті; поділилися враженнями від учнівсько-студентських буднів.

На етапі запитань і відповідей Олена Дмитрівна Самборська, заступник директора з навчальної роботи, доктор філософії, детально ознайомила абітурієнтів з особливостями вступної кампанії 2023 року.

Надія БЛІДЧЕНКО, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи

26 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page