top of page

Табірне літо-2021

Одним із принципів діяльності КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є соціальна відповідальність, яка розвивається за чотирма напрямами: суспільство, довкілля, співробітники та абітурієнти-студенти-випускники. Цьогоріч адміністрація коледжу ухвалила рішення стати ще більш відкритою для громадян міста Бара.

Відповідно до навчального плану, студенти 3 курсу педагогічних спеціальностей проходять літню педагогічну практику в оздоровчих закладах. Наші третьокурсники, котрі успішно завершили Всеукраїнську школу педагогів-організаторів в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», першими поринули у вожатське літо-2021.


І як же гамірно цьогоріч на подвір’ї коледжу! Уперше тут організовано табір денного перебування для дітей шкільного віку «Країна дитинства», який працював із 7 по 18 червня на волонтерських засадах для громади міста Бара. Педагогами-організаторами були призначені практиканти спеціальностей «Початкова освіта», «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво».

Діти разом зі студентами занурилися в табірне життя і вигадали кумедні та оригінальні назви своїх загонів. Щодня вони відкривали для себе щось нове, насолоджуючись спілкуванням та дружньою атмосферою.

Кожен день у таборі був тематичний. Особливо захопливими видались майстер-класи з гончарства викладача В.В. Шпаковатого, з оновлення речей (виконання малюнка на футболці) викладача А.М.Романюк та живопису вовною викладача Н.В.Підгорної; заняття з астрономії: спостереження сонячного затемнення 10 червня; інтерактивне спілкування «Про дружбу англійською»; екскурсії до лабораторій інформаційно-комунікаційних технологій: робота з інтерактивною дошкою (викладач – Н.О.Ляхнович), спостереження за виготовленням виробів на 3D-принтері (автор – В.С.Слободянюк); колективний похід до пожежної частини міста; станційні ігри: «Екологічна стежина» та «Піратський квест», КТС: лялькова вистава «Пригоди їжачка в лісі», театр-експромт, гра «Живі шашки»; малюнки на асфальті «Дитячі мрії» та колективні малюнки «Я люблю Україну» (викладач С.Л.Бондарчук). Більше інформації про роботу табору читайте у фейсбуці за гештеґом #БГПКліто2021.

Дозвілля в таборі видалося різноманітним, насиченим та змістовним і для дітей, і для педагогів-організаторів. Усіцікаво та з користю провели час у колі нових друзів і креативних вожатих, отримавши гарний настрій і море позитивних емоцій та щирих посмішок! Кожен день, без перебільшення, був сповнений радістю і позитивом.

Наталя Потримай, керівник табору,

Світлана Марчук, завідувач практики


97 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page