top of page

Сумуємо з приводу непоправної втрати

Педагогічний колектив і студенти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» глибоко сумують з приводу передчасної смерті Костюк Ніни Карлівни – викладача методики фізичного виховання

Важко повірити і непросто усвідомити, що сталося непоправне: згасла свічка життя нашої колеги – хорошої, чуйної, порядної людини. Пішла в засвіти жінка, яка своїми діями і вчинками, своєю силою духу виховала не одне покоління студентів, уміло навчала їх мудрості та відповідальності, завжди підтримувала і була гарним наставником.

Хтось із мудрих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало; багатою і щедрою була її душа, сутність». Костюк Ніна Карлівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу і наполегливістю. Вона була не просто викладачем, а ще й другом для своїх студентів, завжди приходила до них з усмішкою на вустах і навчала любити професію вихователя.

Ми запам’ятаємо Ніну Карлівну як доброзичливу колегу, гарного друга, надійного порадника і справжнього професіонала своєї справи.

Нехай добрий, світлий спомин про Ніну Карлівну назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав, любив і шанував.

Глибоко сумуємо, поділяємо біль та горе рідних із приводу непоправної втрати і висловлюємо щирі співчуття.

Віримо, що всемилостивий Господь прийме світлу і щиру душу Ніни Карлівни в Царство Небесне і дасть їй вічний спокій!

Світла пам’ять нашій колезі і другові!

7 184 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page