top of page

Студент – це не юридичний статус, це стан душіСтудентські роки – це період життя, сповнений духу авантюризму, нових знайомств, безсонних ночей та хвилювань за сесію. Цього тижня студентські будні в нашому коледжі були надзвичайно яскравими.


16 листопада відбувся II Молодіжний регіональний форум «Working in Ukraine now», метою якого є організація стажування та працевлаштування молоді на підприємствах Вінниччини. На форумі побували й наші студенти – Сущенко Анастасія, Мудрик Ярослав та Мазур Ірина.

У зв’язку з карантинними обмеженнями учасники доєдналися до зустрічі онлайн, але, незважаючи на такий формат, мали змогу дізнатися вимоги потенційних роботодавців, перелік вакансій та професійну затребуваність на ринку праці. Присутні на форумі отримали кілька підказок, як знайти роботу й правильно обрати місце для стажування, і дізналися, якими компетенціями повинен володіти працівник, щоб отримати високу зарплату.

Зустріч залишила теплі спогади, подарувала нові знайомства і цікаве спілкування зі спікерами, викликала бажання особистісного розвитку і нарощування професійної майстерності саме на підприємствах Вінниччини.

Іще однією цікавою подією, що відбулася в стінах коледжу, стало відзначення Міжнародного дня студентів. Зважаючи на змішану форму навчання, студентське самоврядування попіклувалося про те, щоб долучитися до святкування можна було в онлайн- та офлайн-режимах.

У закладі лунала музика і гарні вітання; звичайно ж, не обійшлося без танців. За ініціативи студради, здобувачі освіти 2-го курсу зорганізувалися та злагодженою командою підготували святковий флешмоб, який виконали на площі коледжу.

А студентів першого курсу очікував цікавий та пізнавальний квест. Маршрут кожної команди складався з 6-ти станцій у межах коледжу: погруддя М. Грушевського, актова зала, диспетчерська, їдальня, спортивна зала, бібліотека, –на яких оголошували цікаві завдання інтелектуального і фізичного характеру.


Підсумки квесту такі:

1 місце – 11-М група,

2 місце – 11-ЮЖ група,

3 місце – 11-ОМ група,

4 місце – 11-Д група,

5 місце – 11-Ш група.

Усі студенти 1-го та 2-го курсів доєдналися до челенджу, який ще триває, тож участь у ньому може взяти кожен охочий.

Не боячись пафосних нот, зазначимо: студент – це не юридичний статус, це стан душі, у якому гармонійно поєднується бажання навчатися і віра в щасливе майбутнє!

Отож, нехай навчання дається легко, іспити минають швидко і з гарними результатами, а роки, що пролітають так непомітно, залишать у пам’яті радісні і позитивні враження!

Насолоджуймося яскравими моментами та берімо зі студентських років тільки найкраще!

Студентське самоврядування коледжу


112 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page