top of page

Студенти 41-М групи вийшли на переддипломну практику

Пріоритетним напрямом роботи коледжу і його основним завданням є здійснення якісної професійної підготовки спеціалістів освітньої галузі. Результативність фахового становлення майбутніх педагогів визначає, передусім, тісна взаємодія теоретичної і практичної підготовки. Педагогічна практика проводиться в рамках освітнього процесу та передбачає включення всіх студентів коледжу, починаючи з другого курсу і до завершення навчання, в систематичну педагогічну діяльність. Такий підхід дозволяє послідовно поєднувати опанування теорії з практичною діяльністю майбутніх учителів і вихователів у закладах освіти.Із 8 лютого 2021 року розпочалася переддипломна педагогічна практика в студентів ІV курсу спеціальності 014 «Середня освіта (Музичне мистецтво)», яка триватиме 7 тижнів. Її мета – дати змогу практикантам оволодіти вміннями і навичками самостійної роботи в закладах освіти (ЗЗСО, ЗДО), а також визначити рівень готовності майбутніх фахівців до педагогічної діяльності.

У переддень практики заступник директора з педагогічної практики Марчук С.В провела настановчу конференцію, у якій взяли участь студенти 41-М групи, куратор Кузнєцова Д.В. та методисти практики: Козюра Н.С., Зелінська І.С., Дікун І.А., Шинельова О.В. У ході конференції було обговорено різні питання, що стосувалися баз проходження практики, її мети і завдань. Переддипломну педагогічну практику студенти 41-М групи проходять у різних типах міських і сільських ЗСО, закладах дошкільної освіти з урахуванням місця майбутньої роботи. Вони виконують обов’язки вчителя музичного мистецтва, класного керівника, учителя інтегрованого курсу «Мистецтво», керівника вокального гуртка та музичного керівника.

Поринувши в життя освітніх закладів, практиканти в процесі проведення уроків, занять, виховних заходів музично-просвітницького характеру активно вдосконалюють свої виконавські вміння; організаційні, комунікативні і творчі здібності. Тож бажаємо їм творчого натхнення, креативності, успіхів у професійній діяльності та вдалого проходження переддипломної педагогічної практики!

Кузнєцова Д.В.,

куратор 41-М групи

42 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page