top of page

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО» СПІЛКУВАЛИСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

26 березня згідно з планом роботи юридичної клініки відбулася зустріч здобувачів спеціальності «Право» з прокурором Барського відділу Жмеринської окружної прокуратури Оксаною Миколаївною Муляр та інспектором з ювенальної превенції ВП № 1 Жмеринського РВП лейтенантом поліції Вікторією Юріївною Пономаренко.Спілкуючись з майбутніми правниками, пані прокурорка на реальних прикладах розповіла студентам про види булінгу і домашнього насильства; дала рекомендації, як боротися з цими неприйнятними проявами людської поведінки, виходячи з конкретних ситуацій; поінформувала про види шахрайства, які мають місце в сучасному суспільстві, і порадила, як протидіяти шахраям.

Інспектор з ювенальної превенції ВП № 1 Жмеринського РВП лейтенант поліції Вікторія Пономаренко з метою профілактики вчинення правопорушень у студентському середовищі розповіла про окремі аспекти адміністративної відповідальності неповнолітніх. Зокрема було обговорено питання адміністративної відповідальності за вживання алкогольних напоїв і тютюнових виробів у громадських місцях та за керування транспортними засобами без документів; розглянуто окремі аспекти кримінальної відповідальності за вживання, зберігання і розповсюдження наркотичних речовин тощо.

Зустріч із представниками правоохоронних органів допомогла студентам краще засвоїти теоретичний матеріал навчальних дисциплін і більш повно зрозуміти особливості професійної діяльності прокурора та працівника поліції. Це була унікальна можливість сформувати уявлення про те, які перспективи роботи можуть чекати сучасного студента і на що йому варто звернути увагу під час навчання.

Щиро дякуємо Оксані Миколаївні та Вікторії Юріївні за можливість отримати безцінний практичний досвід і мотивацію студентів стати висококласними професіоналами.

Маємо сподівання, що такі зустрічі стануть систематичними в стінах нашого коледжу.

 Вікторія СЛУГОЦЬКА, асистент

кафедри соціально-економічних дисциплін

 86 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page