top of page

Співчуваємо, сумуємо, пам'ятаємо…

Колектив викладачів, співробітників, студентів Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» висловлює глибоке співчуття рідним, близьким з приводу трагічної загибелі студента 11-ЮЖ групи – Гардецького Владислава.

Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу… Неймовірно важко пережити таке горе батькам, бо найжахливіше в житті – втрачати свою дитину.

Владислав був студентом І курсу спеціальності «Журналістика». Активний, життєрадісний, щирий юнак, який ще тільки починав будувати свої плани на життя, вдихав на повні груди кожну мить, тішив своїх близьких та друзів, мріяв, любив…

Хтось із мудрих сказав: «Кожна людина – це світ, який з ним народжується і з ним вмирає». Світ втратив дивовижно світлу людину. Ми завжди будемо згадувати Влада як частину нашого колективу, як справжнього друга. Він назавжди залишиться живим у наших серцях.

Віримо, що Господь прийме його душу в Небесному царстві. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати і висловлюємо щирі співчуття родині померлого.

Діти не вмирають – вони стають небесними янголами!

Світла і вічна пам’ять…


4 900 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page