Щорічно 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, світова спільнота спрямовує свої зусилля на поширення інформації про страшну хворобу, що вже вбила на планеті понад 35 мільйонів людей.
![](https://static.wixstatic.com/media/1358d6_d971f4ae0e854d8585755b81065eab1e~mv2.jpg/v1/fill/w_130,h_130,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/1358d6_d971f4ae0e854d8585755b81065eab1e~mv2.jpg)
Цьогоріч студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» взяла активну участь у цій важливій справі. Зокрема створила плакат, де розміщено загальні відомості про СНІД та інформацію про методи запобігання хворобі, і забезпечила всім коледжанам відкритий доступ до нього.
Окрім того, було виготовлено брошки у вигляді червоної стрічки, яка символізує підтримку хворих та власну обізнаність із проблемою віку. Ці символи студентські активісти вручили здобувачам освіти і викладачам, щоб підкреслити важливість єдності та підтримки в боротьбі з інфекцією.
У соціальних мережах, де зареєстроване студентське самоврядування коледжу, поширено інформаційний допис, що містить корисні поради, факти і статистику про СНІД. Також цю інформацію озвучено по коледжевому радіо.
Проведені заходи стали частиною інформаційної кампанії, спрямованої на формування правильної атмосфери в коледжі та на боротьбу з глобальним викликом сучасності.
Єлізавєта ЧЕРНЕЦЬКА,
студентка 21-Ж групи