top of page

Розкриття творчого потенціалу: "Композиція в образотворчому мистецтві" в дії

Студенти творчого об’єднання «Композиція в образотворчому мистецтві» продемонстрували свій талант і майстерність під час виставки творчих робіт, яка відбулась у холі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». На ній були представлені живописні стилізовані натюрморти, портрети і пейзажі, а також графічні роботи різних жанрів.Кожен твір привертав увагу глядачів яскравими кольорами, оригінальною композицією та неординарним поглядом на звичні речі. Студенти наважилися відійти від традиційних форм, створивши власні стилізовані натюрморти, у яких вдало поєдналися реалістичні елементи з елементами абстракціонізму та експресіонізму.

Портрети, виконані в живописній техніці, вражали глибиною погляду, емоційною експресією. Кожен портрет був не просто зображенням людини, але цілою історією, розказаною за допомогою кольорів та ліній.

Пейзажі переносили глядачів у мальовничі куточки природи, де панують гармонія і спокій. Студенти вдало використовували світло й тінь, щоб створити відчуття глибини і простору, а також передати красу й велич природи.

Графічні роботи, виконані в техніці монотипії, вражали своєю витонченістю, чіткими лініями та контрастними кольорами. Молоді художники продемонстрували майстерне володіння технікою монотипії, створивши експресивні та емоційні образи.

Виставка продемонструвала високий рівень підготовки і творчий потенціал гуртківців. Роботи свідчать про нестандартне мислення авторів, їхнє прагнення до самовираження, уміння бачити красу навколо себе.

Показ творчих робіт став результатом наполегливої праці юних майстрів і щирого захоплення мистецтвом. Упродовж року роботи у творчому об’єднанні студенти опановували різні техніки живопису та графіки, шукали натхнення і втілювали свої творчі задуми в життя.

Виставка стала не просто демонстрацію художніх досягнень студентів творчого об’єднання «Композиція в образотворчому мистецтві». Це підсумок їхньої наполегливої праці і результат творчого пошуку, втілення власного бачення світу і виру емоцій, які наповнюють душу кожного митця.

Альона РОМАНЮК,

викладач мистецьких дисциплін

 

31 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page