top of page

Результати соціального проєкту «Арттерапія»

Студенти 31-ОМ групи спеціальності 014 «Середня освіта. Образотворче мистецтво» Ланова Ангеліна, Чех Яна, Максімова Ольга та Куцаченко Анна взяли участь у тренінгу «Як написати соціальний проєкт на конкурс від Молодіжного Банку Ініціатив БАР» та здобули перемогу в конкурсі малих грантів «Соціальна згуртованість громад – шлях до миру». Метою проєкту «Арттерапія», який розробили майбутні педагоги, було залучити 60 учнів ВПО та учнів шкіл міста Бара до арттерапевтичних занять з образотворчого мистецтва.

Згідно з планом роботи студентки мали провести 4 майстер-класи з образотворчого мистецтва, а саме з монотипії та витинанки, і шляхом залучення дітей ВПО до взаємодії з дітьми міста Бара сприяти розвантаженню їхньої нервової напруги; покращенню комунікаційної взаємодії з ровесниками, студентами і митцями кафедри мистецьких дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічного коледж імені Михайла Грушевського»; виробленню навичок створення композицій у техніці «монотипія» і декоративній техніці витинанки, розвиткові творчих здібностей та естетичного смаку, розширенню кругозору, підвищенню самооцінки та активізації внутрішніх резервів організму кожної дитини.

Перше таке заняття відбулося 19 травня в стінах КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». Воно наповнило аудиторію дитячою завзятістю, натхненням, позитивними емоціями та оптимістичним настроєм. Після завершення майстер-класу діти поділилися своїми враженнями і створили виставку авторських робіт.

Студенти запланували ще 3 заняття, на яких спільно з дітьми створювали композиції в техніці ниткографії та витинанки.

До участі в проєкті були залучені всі школи міста. Кожен майстер-клас показував гарні результати: діти вкладали у власні роботи свою душу, відображали свій настрій і бачення. Продемонстровані техніки зацікавили дітей своєю яскравістю, барвистістю, легкістю виконання, що дало змогу створити велику кількість робіт, найкращі з яких були представлені на виставці 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей. Приємно було спостерігати за емоціями юних авторів, які, впізнавши роботи, тішилися та гордилися своїм успіхом.

Підтримали ініціативу студентів і допомогли їм у реалізації творчих задумів викладачі кафедри мистецьких дисциплін Романюк Альона Миколаївна та Підгорна Надія Володимирівна.

Соціальний проєкт «Арттерапія» дав змогу об’єднати зусилля студентів, учнів та митців коледжу і гарно та з користю провести час, поспілкуватися, розвантажити нервову напругу, створити яскраві роботи з образотворчого мистецтва та організувати чудову виставку, від якої глядачі отримали справжню насолоду.

Альона РОМАНЮК,

викладач кафедри мистецьких дисциплін33 перегляди

Opmerkingen


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page