top of page

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ТРИВАЄ

Час іде, а це означає, що незабаром учням випускних класів доведеться обирати свій подальший шлях. Вибір професії – складний і відповідальний крок у житті кожного, адже його потрібно робити свідомо, обдумано і з великою відповідальністю.

Напередодні Форуму вступника відбулися чергові профорієнтаційні зустрічі, які організували викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін. Слугоцька Вікторія Михайлівна, Швець Лариса Володимирівна відвідали Браїлівський ліцей імені В.О. Забаштанського, Браїлівську гімназію, Мартинівський ліцей, Копайгородський ліцей, Митківську ЗОШ І-ІІІ ступенів; Супрун-Ковальчук Тетяна Миколаївна і Гулько Олена Миколаївна, директорка Обласного наукового ліцею-інтернату, зустрілися з учнями Ялтушківського ліцею та Журавлівської гімназії; Бурятинська Наталія Іванівна і Шандрук Сергій Миколайович спілкувалися з одинадцятикласниками ЗЗСО міста Бара, а Мельник Оксана Миколаївна та Нікітіна Леся Олегівна – з учнями ЗЗСО №1, №3, № 5 міста Жмеринки.

Усі профорієнтаційні зустрічі були націлені на те, щоб допомогти учням випускних класів свідомо вибрати сферу майбутньої діяльності, дізнатися якомога більше інформації про освітні послуги, які надає Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Спілкуючись зі старшокласниками, викладачі акцентували увагу на важливості правильного вибору освітнього закладу і професії, яка найкраще відповідає їхнім особистим і професійним цілям, та запропонували потенційним абітурієнтам відвідати Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» 24 лютого, оскільки в цей день для них буде організовано Форум вступника. Захід дасть можливість отримати вичерпну інформацію про всі спеціальності, які є в коледжі, та умови вступу, а також з’ясувати переваги здобуття освіти саме в цьому закладі.

Оксана МЕЛЬНИК,

викладач філологічних дисциплін

 
42 перегляди

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page