top of page

ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ: ВСТУП 2024

01 липня 2024 року стартувала вступна кампанія в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічного коледж імені Михайла Грушевського».

Коледж пропонує широкий спектр спеціальностей на денну форму навчання для вступників із базовою середньою освітою (9 класів). Освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра можна здобути за такими спеціальностями:

·       012 Дошкільна освіта;

·       013 Початкова освіта;

·       014 Середня освіта (014.13 Мистецтво. Музичне мистецтво)»;

·       014 Середня освіта (014.12 Мистецтво Образотворче мистецтво)»;

·       061 Журналістика;

·       081 Право.


Усі вступники подають заяви до коледжу через електронні кабінети. Під час подачі заяви кожен вступник завантажує мотиваційний лист, у якому пояснює (мотивує) причини, що дають йому право вважати себе найкращим кандидатом для вступу на обрану спеціальність. Вимоги до мотиваційного листа розміщено на сайті коледжу https://www.bar-bgpk.com.ua/abituriyentu.

До приймальної комісії безпосередньо вступники подають такі документи:

·         заяву з персональним підписом;

·         копію паспорта (ID-картки з витягом про місце реєстрації);

·         копію ідентифікаційного коду;

·         свідоцтво про базову середню освіту з додатком (виписка оцінок);

·         4 кольорові фотокартки розміром 3×4;

·         документи про пільги (за наявності);

·         копію свідоцтва (за наявності) про позашкільну освіту (дитячі музичні школи, студії тощо).


У 2024 році прийом вступників на базі 9-ти класів триватиме до 13 липня. Співбесіди і творчі конкурси будуть проведені в період із 14 по 22 липня безпосередньо в приміщенні коледжу або дистанційно (за наявності надійного інтернет-зв’язку і цифрових пристроїв та з поважних причин). Програми співбесід розміщено на сайті коледжу: https://www.bar-bgpk.com.ua/abituriyentu.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти та фахового молодшого бакалавра (молодшого бакалавра) реєстрація електронних кабінетів і завантаження до них необхідних документів розпочалася з 01 липня.

Прийом заяв і документів від вступників для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра буде здійснюватися з 05 липня до 22 липня (для вступників за результатами творчого конкурсу або співбесіди) та до 02 серпня (для вступників за результатами НМТ (ЗНО)). Зарахування на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб може здійснюватися за результатами розгляду мотиваційного листа.

Прийом заяв і документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти або диплома фахового молодшого бакалавра (молодшого бакалавра) для здобуття освітнього ступеня бакалавра буде здійснюватися з 19 липня по 31 липня. Зарахування пройде за результатами НМТ (ЗНО).

Структурним підрозділом Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є Обласний науковий ліцей-інтернат, який здійснює підготовку за двома профілями навчання – універсальним і правовим.

Абітурієнти мають можливість подавати документи безпосередньо до приймальної комісії, яка працює за адресою: майдан Грушевського, 1, м. Бар, Вінницька область, – із 8.30 до 17.00 (без вихідних).


Детальна інформація за телефонами: 0677374719; 0673455305; 043(41)-2-12-70 – або на сайті коледжу: www.bar-bgpk.com.ua

Обирайте своє майбутнє разом із нами!515 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page