top of page

Новорічний онлайн-ранок «Святкова ялинко, засвітись!»

Казку в гості кличуть діти –Казку в гості кличуть діти – Так ведеться споконвік. Рік, який почнеться з чуда, Буде щедрим цілий рік...


Напередодні Нового року студенти 21-М групи (куратор – Бакалець Н.О.) і 31-Д групи (куратор – Якубчик О.М.) провели для дітей та онуків працівників КВЗО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» новорічний ранок. Цьогоріч уперше в нашому коледжі святкове Новоріччя проходило в онлайн-режимі. Маленьких глядачів по-справжньому здивувала і зачарувала зимова казка «Святкова ялинко, засвітись!», яку їм показали з екранів телевізора. У казкову атмосферу діти потрапили вже на початку відеофільму. До кожного з них звернулися різні персонажі: красуня Зима, мишенята-непосиди Гаєчка та Пиптик, усміхнена Снігуронька, добрий і щедрий Дід Мороз, доброзичливий Новий рік, Срібний Металевий Бичок – символ 2021 року.

Емоційно та артистично зіграли свої ролі всі студенти: Клименко Ольга (Зима), Яковіщак Надія і Татаринська Марина (мишенята Гаєчка та Пиптик), Гребенчук Антон (символ Нового року), Юр’єва Марина (Снігуронька), Мацуляк Максим (Дід Мороз). Майстерно розповідали казку і спілкувалися з маленькими глядачами Дар’я Глушко та Яна Поповська.

Усі малята пройнялися атмосферою чарівної казкової історії. Віримо, що разом із дорослими вони кружляли в хороводах, співали новорічні пісні і допомагали Дідусеві Морозу, Снігуроньці, мишенятам Гаєчці та Пиптикові засвітити вогниками святкову ялинку.

Найпослушнішим і найвеселішим діткам (такими, без сумніву, є всі малята!) Дід Мороз і Снігуронька приготували новорічні подарунки і надіслали їх через Нову Пошту, а батькам дали завдання вручити їх своїм синочкам і донечкам.

Вдало підібрана музика створювала єдине емоційне поле святкової програми, надихала юних акторів на майстерне виконання ролей і забезпечувала відповідний настрій глядачам. Дуже професійно прозвучали пісні у виконанні вокального ансамблю студентів 21-М групи (Яковіщак Н., Пастернак А., Шиндирук В., Попівська А., Попівська Я., Чайковська А., Мацуляк М.). Велику допомогу в музичному оформленні святкової програми надали викладачі хорового класу та практичної роботи з хором Скорич Н.В. і Левицька О.М., які, попри труднощі дистанційного навчання, багато уваги приділяють розвиткові вокально-хорових навичок студентів.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку і сприяння в організації святкового новорічного дійства адміністрації коледжу, голові профспілкового комітету Нечитайло М.М, авторам сценарію і режисерам-постановникам Бакалець Н. О. та Якубчик О.М., технічному редакторові і відеорежисерові Зеленюку С.В. Слова вдячності адресуємо і всім студентам 21-М та 31-Д груп за активну участь у підготовці та проведенні новорічного онлайн-ранку.

Нехай новий 2021 рік для всіх нас розпочнеться з чарівної доброї казки, яка принесе радість, добро, мир і незгасну віру в день прийдешній! Нехай світле Різдво Христове з гарною колядою увійде в кожну домівку і принесе безмежне щастя та міцне здоров’я!85 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page