top of page

На фінішній прямій до професії

«Метод викладання можна вивчити з книжок чи зі слів викладача, але набути навички у використанні цього методу можна тільки тривалою і довгочасною практикою», – писав К.Д. Ушинський.

Педагогічна практика сприяє розвитку педагогічних здібностей студентів; вихованню внутрішньої готовності працювати з дітьми в закладах дошкільної освіти та початковій школі; формуванню професійних умінь і навичок. Вона дає можливість перевірити рівень теоретичної підготовки майбутніх фахівців з психології, педагогіки та окремих методик; уміння творчо застосовувати набуті знання і практичні вміння в умовах професійної діяльності.

7 червня 2022 року відбувся захист переддипломної педагогічної практики студентів ІІ курсу бакалаврату спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Звіти майбутніх вихователів слухала комісія, у складі якої працювали: Самборська О.Д., заступник директора з навчальної роботи, доктор філософії; Федорчук Н.А., завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик, кандидат педагогічних наук; Марчук С.В., завідувач практик КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Задорожна Г.С., методист практики, кандидат педагогічних наук.

У відгуках про роботу студентів члени комісії відзначають високий рівень підготовки майбутніх фахівців; чітку орієнтованість на сучасні пріоритети освіти, на формування важливих мовленнєвих компетенцій дітей і вміле застосування механізмів їх упровадження, на інтеграцію до європейського освітнього простору. На базах практики здобувачі освіти показали високий рівень теоретичної і практичної підготовки, уміло використовували інноваційні технології проведення занять в ЗДО. Вихователі-початківці планували свою роботу за найновішими навчальними методиками, дослухалися порад наставників, наполегливо працювали над підвищенням свого фахового рівня.

8 червня естафету захисту прийняли студенти ІІ курсу бакалаврату спеціальності 013 «Початкова освіта». Методист практики – Рожанська Л.Г.

Результати своєї роботи на переддипломній практиці майбутні вчителі продемонстрували в презентаціях, де відтворили найбільш значущі та яскраві моменти освітнього процесу за місяць роботи в школі. З особливою теплотою студенти розповідали про вихованців своїх класів, змістовно організовані уроки та позакласні заняття. У свою роботу вони вклали не лише набуті теоретичні знання, але й частинку своєї душі.

Є впевненість, що наші випускники зможуть грамотно організувати освітній процес у закладах середньої освіти за будь-яких форм навчання. І це результат цілеспрямованої багаторічної роботи всього педагогічного колективу та адміністрації коледжу.


Бажаємо бакалаврам кафедри педагогіки, психології та фахових методик творчої наснаги і подальших успіхів у педагогічній діяльності!

Світлана Марчук, завідувач педагогічної практики;

Ганна Задорожна, к.п.н., методист практики;

Лариса Рожанська, методист практики44 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page