top of page

НАШІ ФУТБОЛІСТКИ ПІДКОРИЛИ СПОРТИВНИЙ ПОДІУМ

Спорт – це не лише здоров'я та емоції, але й можливість проявити себе, показати свої сильні сторони і зарядитися позитивною енергією для подальших звершень.

Щорічно спартакіада серед закладів фахової передвищої освіти в Барській територіальній громаді стає своєрідним святом спорту і дружби, об'єднуючи молодих спортсменів.Сьогодні студентський спорт знову довів свою неперевершеність, адже дівчата з нашого коледжу вразили вболівальників своїми футбольними навичками і стійкістю.

16 квітня в Барській ДЮСШ відбулися змагання з мініфутболу за програмою спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти (технікуми, коледжі) Барської територіальної громади.

У заході взяли участь команди Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ і КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», що дозволило закладам освіти розширити коло спілкування і сприяло обміну досвідом та знаннями у сфері спорту.

У напруженій боротьбі на мініфутбольному полі наші дівчата продемонстрували високий рівень майстерності, завзятість, уміння грати в команді. Завдяки добре налагодженій взаємодії та великій волі до перемоги вони здолали суперниць і вибороли перше місце! Тож цього року подіум у спартакіаді належав команді КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», яка викликала симпатії вболівальників своїм талантом, наполегливістю і спортивною майстерністю.

Ця перемога є результатом старанної підготовки і великої сили волі кожної футболістки та самовідданої роботи тренерського штабу і, без перебільшення, підтримки всієї студентської спільноти. Кожен гол, кожен виграний матч – це спільна перемога, яка надихає на нові досягнення і підтримує дух колективу.

Дівчата, ми пишаємося вами і віримо, що це лише старт на великому шляху до нових спортивних перемог! Тож нехай цей здобуток буде стимулом до подальших досягнень у спорті і навчанні, а переможний дух команди коледжу завжди світить яскраво на спортивному небосхилі і надихає на підкорення нових вершин!

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка

фізичної культури та фізичного виховання103 перегляди

Commenti


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page