top of page

Майстер-клас «Вибухонебезпечні предмети» Анатолія Лакомського

Реалії сьогодення, у яких ми живемо, вимагає від кожного з нас неабиякої уважності, знань про вибухонебезпечні предмети, уміння розпізнавати їх.

21 червня в коледжі відбулася зустріч студентів 1-го курсу з Лакомським Анатолієм Петровичем – представником громадської організації «Військово-патріотичний центр «Захист України». Інструктор цивільного захисту ознайомив студентів з видами гранат і мін, показав різні зразки цих вибухових пристроїв. У ході заняття першокурсники набули знань про основні характеристики вибухонебезпечних предметів та мін, розглянули алгоритм дій у разі виявлення таких предметів. Студенти мали змогу практично розпізнати вибухонебезпечні предмети.

Варто зазначити, що заняття, яке провів Лакомський А. П., є частиною сталої роботи викладачів захисту України: така практика допомагає налаштуватися на можливі небезпечні ситуації, формує вміння запобігти їм, а також несе в собі життєво важливі знання, які збережуть не одне людське життя.

Дякуємо організаторам за проведений захід, під час якого було яскраво і зрозуміло продемонстровано героїчний подвиг наших захисників і захисниць, котрі свідомо йдуть на самопожертву заради нашої свободи та незалежності. Це надихає та дає силу продовжувати боротьбу за рідну Україну. Ми відчуваємо себе частиною великої української родини і знаємо, що разом можемо пережити і здолати будь-які випробування та перемогти.

Разом до Перемоги! Разом ми відстоїмо свою свободу, збережемо нашу культуру, історію, традиції! Ми єдині! Ми Україна!

Катерина ПРУХНІЦЬКА, викладачка циклової комісії

фізичної культури, фізичного виховання та захисту України

107 переглядів

תגובות


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page