![](https://static.wixstatic.com/media/35b26c_b2743af173f049788c7bdad15f9f09f4~mv2.jpg/v1/fill/w_113,h_75,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/35b26c_b2743af173f049788c7bdad15f9f09f4~mv2.jpg)
Колектив Комунального закладу вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського" висловлює глибоке співчуття доктору педагогічних наук, професору, академіку НАПН України, головному науковому співробітникові відділу інтеграції вищої освіти і науки Інституту вищої освіти НАПН України, щирому другові і науковому наставникові коледжу Ользі Григорівні ЯРОШЕНКО у зв’язку із загибеллю зятя Коршевнюка Вадима Степановича, який після вторгнення росії на територію України добровільно став на захист Батьківщини. Вічна пам’ять Героєві! Слава Україні!