top of page

Коледж відзначає Міжнародний день студентського спорту

Минулого тижня студенти Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» разом із викладачами фізичної культури організували цикл цікавих та яскравих флешмобів, присвячених Міжнародному дню студентського спорту, який відзначаємо щорічно 20 вересня. Це свято започаткувала Генеральна конференція ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU). Вибір дати цілком аргументований: саме 20 вересня 1924 року у Варшаві (Польща) відбувся перший студентський чемпіонат світу.

У межах Міжнародного дня студентського спорту просуваються ідеї, викладені в переробленій «Міжнародній хартії фізичного виховання, фізичної активності та спорту», яку прийняла ЮНЕСКО у 2015 році.

Міжнародний день студентського спорту – це міждисциплінарний проєкт, присвячений фізичному вихованню і спорту. Його основна мета – розвиток у молодих людей соціальної активності і лідерства за допомогою спорту.

Саме займаючись спортом, молодь закріплює і розширює важливі життєві навички, що є визначальними ознаками впевнених у собі, соціально відповідальних громадян. Спорт відкриває перед студентами можливість розвинути якості, які потім будуть потрібні в їхній професійній кар’єрі.

Наші студенти вишикувались у дворі коледжу і разом із викладачами циклової комісії викладачів фізичного виховання виконали комплекс вправ для бадьорості тіла та духу.


Віктор Косюк, голова циклової комісії викладачів

фізичної культури, фізичного виховання та захисту України85 переглядів

Comentários


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page