top of page

КОЛЕДЖАНИ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ ДІЛОВОЇ ГРИ «СВІТ ГРОМАД»

5 березня студенти Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» завітали до Вінницької академії безперервної освіти, де взяли активну участь у діловій грі «Світ громад», яка дозволяє автоматизувати і масштабувати навчання у сфері громадянської освіти – формувати актуальні ціннісні установки, поведінкові моделі, навички ХХI століття.Гра «Світ громад» – інструмент автоматизації навчання для людей, яким не байдужі громади, у яких вони проживають. Це відповідь на стандартні та нецікаві підходи до розвитку громад і впровадження реформ. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя, і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Завданнями цієї гри є діагностування команд; допомога у виявлені неформальних лідерів у спільноті, команді, колективі; розвиток навиків командної роботи; ознайомлення з інструментами розвитку громади; сприяння залученню та інтеграції мешканців громади; моделювання можливих сценаріїв розвитку громади.

Від КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» у діловій грі були задіяні Мочарний Роман Петрович, викладач кафедри мистецьких дисциплін, та шестеро студентів: Пастухова Лілія, Дудник Вікторія, Бойко Валерія, Школьник Каріна, Буртний Назар, Колодій Олег.

Команда «Барчани» в складі 7-ми гравців розпочала змагання першою серед усіх команд. Гра викликала в студентів захоплення і цікавість, оскільки кожне завдання вимагало вирішення складних проблем і використання різних стратегій. У процесі змагань учасники активно застосовували життєві навички: гнучкість, ініціативність, соціальну взаємодію, продуктивність, лідерство,– а також громадянські навички: фінансову грамотність (уміння робити фінансові розрахунки), податкову культуру (уміння контролювати використання спільних коштів), політичну культуру (уміння робити свідомий політичний вибір).

Після завершення гри її учасники відчули спільну радість від успішного вирішення поставлених завдань. Студенти на практиці перевірили свої комунікативні навички, набули нових знань, удосконалили вміння уважно читати і швидко аналізувати нову інформацію. Команда «Барчани» набрала в ділових змаганнях 2010 балів і тепер очікує на остаточні результати, які будуть відомі у травні.

Ділячись враженнями, учасники гри зазначили, що «Світ громад» ламає стереотипи про управління громадою, дозволяє виявляти і залучати внутрішні інвестиції для власного розвитку.

Лілія ПАСТУХОВА,

студентка 1-БЮ (4) групи71 перегляд

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page