top of page

«ЗОРЯНИЙ ЧАС» ПЕРШОКУРСНИКІВ

8 листопада актова зала коледжу наповнилась неповторною атмосферою талант-шоу першокурсників – традиційного заходу, що увійшов в історію закладу освіти як найяскравіший, сповнений позитивних емоцій, незабутніх вражень та особливих відчуттів єднання студентської спільноти творчий проєкт «Зоряний час». Першокурсники вже з перших днів навчання виявили неабияку зацікавленість перспективою своєї участі в ньому.Креативні, позитивні, суперталановиті студенти 11-Ш групи виступали під гаслом «Ми діти України, ми її майбутнє». У власній програмі вони не без тонкого гумору розкрили реалії перших місяців свого студентського життя. Кожен першокурсник виконав визначену йому роль у невеликому мініконцерті. Марущак Вікторія, Резедент Людмила, Чвалівська Ірина бездоганно вели програму. Танцювальні номери виконували Деркач Анастасія, Гребенюк Олеся, Валько Софія, Сеник Надія, Поспелова Юліана, Поспелова Ольга, Москалюк Юлія, Ратова Анастасія, Кулініч Олександра, Заболотна Ангеліна, Дячок Анна, Радочина Лілія, Стаднік Юліанна, Снядівська Ірина. Із сольними музичними номерами виступили Каспрук Марія і Ратова Анастасія. Цікавинкою талант-шоу майбутніх учителів став жартівливий номер у виконанні Ковалишена Дмитра. А завершила свій виступ 11-Ш солодким сюрпризом від Стаднік Юліани: дівчина запропонувала продегустувати торт, процес приготування якого показала на екрані.

Студенти 11-Д групи презентували творчий проєкт «Заяви про себе». У цікавій формі вони розкрили свою креативність і продемонстрували неабиякі таланти. Візитівкою проєкту став образ сучасної Леді Виховательки, яка диктує свій стиль і моду в усіх аспектах життя та діяльності, зокрема в професії (Шклярук Тетяна, Мельник Тетяна, Сороченко Маргарита), спорті (Худойбердієва Лола, Завадська Сніжана, Братчук Тетяна), на святі (Штегеран Софія, Дусь Софія, Брензаей Дарія), у національній самоідентифікації (Ляхова Богдана, Короткова Катерина, Нагірняк Оксана). Показ моделей підготувала студентка групи Штегеран Софія. А Декалюк Вероніка продемонструвала виготовлені власноруч легкі і вишукані вироби з паперу, виконані в техніці квілінгу. Худойбердієва Лола змонтувала цікаве відео, у якому представила різноманітні ескізи малюнків та сукню, яку вона вишила разом зі своєю бабусею.

Дуже відповідально готувалися до участі в шоу студенти 11-МОМ групи, адже для них свято талантів – це, насамперед, презентація власних творчих умінь. І охочих стати учасниками проєкту виявилося чимало, бо демонструвати було що. Студенти групи мають різноманітні творчі обдарування: тут є вокалісти (Кімаківська З., Грежук Т.), декламатори (Шклярук М.), виконавці творів на різних музичних інструментах (Лівіцька Н., Кушта Д., Соколовська І.), художники (Рибак Р., Хмельовська М., Богданюк В.), майстри ліплення (Щаслива К.), різьбярі по дереву (Мальцев А.). А Мізерний М., Грежук Т., Рибак Р., Хмельовська М., які вели програму показу, продемонстрували добре сформовані декламаторські і комунікативні вміння.

Відкритість, щирість, неперевершене почуття гумору, обдарованість – це те, чим привернула до себе увагу команда студентів 11-ЮЖ групи. Майбутні медійники вирішили поєднати професійну серйозність і гумор у сюжетній інсценізації «Одного разу в суді». У реалізацію задуму вони, без перебільшення, вклали серце й душу і продемонстрували свій творчий потенціал, подарувавши присутнім незабутні емоції та гарний настрій. Розчулили глядачів емоційні і глибокі за змістом виступи Коцюдим Вікторії та Мельник Наталії: дівчата декламували авторські поезії.

У цілому талант-шоу першокурсників укотре довело, що цей захід дійсно є зоряним часом для студентів. Красиві, веселі, оптимістичні, креативні, суперталановиті – усе це про першокурсників, виступи яких із першої і до останньої хвилини супроводжували бурхливі оплески глядачів.

Учасники творчого проєкту висловили щирі сподівання, що їхня самопрезентація – це лише перша ластівка в захопливому вирі студентського життя, а роки навчання обов’язково пройдуть під мирним небом Батьківщини!

Надія БЕЛЕЦЬКА, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи

167 переглядів

Commenti


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page