top of page

Знати право, служити праву, захищати право!

За доброю традицією, щорічно 8 жовтня ми вшановуємо представників багатьох професій – науковців, адвокатів, нотаріусів, правоохоронців, прокурорів, суддів, працівників юридичних служб численних українських підприємств, установ та організацій – усіх , хто присвятив своє життя служінню Його Величності Закону, захистові конституційних прав і свобод громадян, інтересів держави, формуванню та розвитку національного законодавства.

У час, коли Україна, долаючи труднощі, торує складний шлях реформ, діяльність юриста набуває в суспільстві особливого значення. Адже на кожного представника цієї професії покладено важкий, але вкрай відповідальний обов’язок – бути в авангарді тих, хто утверджує в Україні верховенство права.

Юрист – це людина, покликана відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, міцних демократичних інститутів; вирішувати конфлікти і знаходити компроміси, підвищувати правову культуру населення й удосконалювати українське законодавство. Саме тому представники правничої професії несуть подвійну відповідальність перед суспільством як за ухвалені рішення, так і за вплив на правосвідомість усіх громадян.

День юриста України офіційно не є вихідним днем, але традиційно 8 жовтня представників цієї професії вітають керівники підприємств, установ, організацій та їх структурних підрозділів. І наш коледж не є винятком. Скориставшись можливостями сучасних технологій, викладачі і студенти спеціальності «Право» підготували онлайн-проєкт до святкування Дня юриста, у якому з вітальним словом до викладачів, студентів, випускників коледжу спеціальності «Право», усіх юристів-практиків звернулися директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», кандидат педагогічних наук, член кореспондент Академії МСКП «Полісся» Савчук Петро Нестерович та завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, кандидат наук із державного управління Шандрук Сергій Миколайович.

У святковій програмі студенти привітали людей, фахова діяльність яких поєднала в собі дві надзвичайно складні професії – професію юриста і педагога; і які дають молоді безцінні знання, закладають основи професійного майбутнього, успіху та здобутків. Родзинкою привітання на адресу викладачів стало цікаве соціологічне дослідження викладацького складу спеціальності «Право» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Шановні юристи, викладачі-юристи, студенти-правознавці! Іще раз вітаємо вас із професійним святом! Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, їхньою впевненістю в надійному і справедливому захисті конституційних прав і свобод всіх і кожного зокрема! Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України!

Слугоцька В.М., викладач кафедри правових дисциплін


Творчий проєкт підготували:

Бурятинська Н.І., Слугоцька В.М. – автори ідеї та сценарію;

Юзько Т.М. – організаційне забезпечення заходу;

Зеленюк С.В. – оператор відеозапису, відповідальний за монтаж відео.

Художні номери підготували: Крупський В.М., Мілінчук В.М, Івасюк Сніжана, Вітковська Анастасія, Очеретнюк Лілія – студенти спеціальності «Право».

Ведучі програми – Коліщук Христина, Тесовська Наталія, Пенчук Максим, Івасюк Сніжана,

Захарчук Світлана, Мудрик Ярослав.

77 переглядів

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page