top of page

ЗДОРОВ'Я – НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ

У межах реалізації програми інформаційного Марафону здоров'я в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» проведено тематичні тренінги «Здоров’я – найбільша цінність» для студентів першого курсу.


Організацію заходів забезпечили педагоги спільно зі студентськими лідерами: Новак Володимир Володимирович, викладач природничих дисциплін, Блідченко Надія Григорівна, заступниця директора з гуманітарної освіти і виховної роботи, викладачі природничих дисциплін та актив студентського самоврядування.

Тренінг проводився з метою підвищення свідомості студентів щодо важливості здорового способу життя і розвитку навичок самостійного догляду за своїм фізичним та психічним станом.

Учасники тренінгів прослухали інформацію про здоров’я, його цінність і складові компоненти. Добіркою матеріалів про шкоду куріння та вживання алкоголю для організму людини поділилися з першокурсниками члени студентської ради.

Зміст ігрової частини тренінгу склали тематичні конкурси, присвячені здоров’ю та здоровому способу життя («Вікторина здоров’я», «Реклама», «Еліас»), у ході яких студенти змогли перевірити рівень своїх знань про здоров’я і проявити творчі навички щодо пропаганди здорового способу життя й уміння працювати в команді.

Володимир НОВАК,

викладач природничих дисциплін

65 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page