top of page

ЗДОРОВИЙ СОН: ДОСЛІДЖУЄМО СЕКРЕТИ ЯКІСНОГО ВІДПОЧИНКУ І ДІЛИМОСЯ ПОРАДАМИ

У сучасному світі, де панує шалений темп, питання здорового способу життя стає все більш актуальним. І сон, як один із його ключових компонентів, не випадає з поля зору.


16 квітня КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ІМЕНІ Михайла Грушевського» зробив крок до глибшого розуміння цієї теми: майбутні працівники масмедіа організували журналістське опитування, зосередивши своє дослідження на питаннях здорового сну та корисних звичок для його покращення. Ініціаторами проєкту стали Аліна Чернецька, Єлизавета Гуменюк і Дарія Шпаковата.Опитування, яке охопило викладачів, студентів та адміністрацію коледжу, відбулося в незвичайний день – День піжами. Неформальна атмосфера сприяла розкутому спілкуванню і щирим відповідям.

Результати опитування розкрили різні погляди коледжан на тему сну і його впливу на здоров'я. Багато хто визнав, що нестача сну негативно впливає на працездатність, емоційний стан і загальне самопочуття. Опитування також дало можливість виявити поширені проблеми зі сном і дізнатися, які корисні звички допомагають покращити його якість. Респонденти відзначили, що День піжам став не лише можливістю висловити свою думку про здоровий сон, але й сприяв підвищенню загального настрою в коледжі.

Зважаймо на своє здоров'я більше, ніж на будь-що. Пам'ятаймо, що здоровий спосіб життя – це ключ до нашого щастя. Приділяймо час фізичній активності, збалансованому харчуванню та відпочинку. Наше тіло – це наш замок, тож любімо його і дбаймо про нього щодня.

Єлизавета ГУМЕНЮК,

студентка 21-Ж групи

46 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page