top of page

ЗАПРОШУЄМО ДО КОЛЕДЖУ

Вибір професії – надзвичайно важлива і відповідальна справа, адже якщо він правильний і майбутня професія до душі, то лише за цієї умови можна сподіватися на успіх, моральне і матеріальне задоволення від роботи. У віці 15-17 років учням часто дуже складно без допомоги дорослих зробити цей важливий крок.

Із метою профорієнтації ми з колегою Іриною Вікторівною Харитоновою здійснили робочу поїздку в школи Барської та Жмеринської ОТГ, зокрема в Маньковецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Чернятинську гімназію, Северинівську загальноосвітню школу І-ІІ-ІІІ ступенів.

Було приємно зайти до світлих класів – доглянутих, із гарним дизайном та сучасним ремонтом. Відчувалося, що про школи дбають і вкладають у гарні ошатні приміщення і любов, і кошти. Нас привітно зустріли директори шкіл, які люб’язно надали можливість поспілкуватися з учнями 9-11класів.

З інтересом старшокласники сприймали інформацію про КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», про те, які спеціальності тут можна здобути освіту і які можливості та перспективи розкриває перед молоддю наш заклад освіти. Розповіли ми і про форум вступника, який проводять у коледжі чи не щомісяця, і про сайт, де сформована окрема сторінка для абітурієнтів; залишили для ознайомлення буклети з детальною інформацією про умови вступу на різні спеціальності.

Велике задоволення і гордість представляти наш заклад освіти і чути схвальні відгуки про його випускників від колег – учителів шкіл.

Сподіваємося, що, попри всі виклики сьогодення, випускники шкіл 2024 року знайдуть своє місце в студентському середовищі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

 

Людмила КУЗНЄЦОВА,

голова циклової комісії викладачів

шкільної педагогіки, психології і фахових методик73 перегляди

ความคิดเห็น


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page