top of page

День художника

Щороку в другу неділю жовтня майстри пензля відзначають своє професійне свято. У День художника зазвичай говорять про роль образотворчого мистецтва в розвитку культури людства, адже цю довершену і неповторну творчість справедливо вважають однією з головних мистецьких сил сучасного світу.

У КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з нагоди Дня художника України було організовано виставку творчих робіт студентів і викладачів кафедри мистецьких дисциплін у різних техніках живопису. Так, студенти 11-МОМ групи Шклярук Марія, Бойчук Ірина та Ольхова Анжела продемонстрували живописні роботи в техніці акварельного живопису і рисунку.

Студенти 41-ОМ групи Максімова Ольга, Ланова Ангеліна, Куцаченко Анна та Навроцький Денис презентували широкому загалові свої вміння в написанні портретів, натюрмортів, анімалістичного жанру в різних техніках живопису (акварелі, олії, гуаш), рисунку та графіки.

Моцна Богдана, студентка 1-БОМ групи, розмістила на виставці яскраві роботи в техніці «акрил» у жанрі портрету та пейзажу.

Роботи в цифровому живописі, у якому традиційні техніки (акварель, олія, імпасто та інші) імітуються за допомогою комп'ютера, графічного планшета, стилуса та програмного забезпечення, виставила студентка 2-БОМ курсу Мороз Ольга.

Творчі роботи студентів приємно вразили глядачів яскравими кольорами, потішили майстерністю пензля та олівця і подарували гарний настрій, надихнули на творчість.

Викладачі кафедри мистецьких дисциплін Ольга Іванівна Білик та Світлана Леонідівна Бондарчук подарували відвідувачам виставки можливість зануритися у світ прекрасного через споглядання живописних пейзажів, натюрмортів та анімалістики в техніці олійного живопису.

Символічно, що День художника ми відзначаємо в пору золотої осені, коли сама природа надихає на творчість. Дорогі художники, творці, майстри! Яскрава, самобутня і багатогранна палітра ваших творів залучає мільйони людей до світу прекрасного. Зичимо вам невпинно надихатися прекрасними українськими пейзажами, знаходити джерело енергії в кожному куточку нашої країни, відчувати гармонію від кожної миті своєї роботи. Творчих успіхів та мирних щасливих днів!

Альона РОМАНЮК,

викладач образотворчого мистецтва
65 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page