top of page

ДЕНЬ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ: СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ ДЛЯ ЗМІН

День здорового харчування – це особливий день, коли люди наголошують на важливості збалансованого харчування і здорового способу життя. Щороку ця подія набуває все більшої популярності серед молодіжної спільноти.

Щоб підкреслити важливість цієї теми, студентська рада нашого коледжу ініціювала підготовку сюжету тематичного відеоролика.

Завдяки чітко організованій командній роботі студентів та учнів Обласного наукового ліцею-інтернату відео передало всю суть і важливість здорового харчування для кожного з нас.

Фільмування включало в себе кадри з їдальні, де здобувачі освіти обирали здорові страви і пояснювали, до чого може призвести шкідлива їжа.

Результатом став інформативний і яскравий за формою та змістом відеоролик, котрий було розміщено в соціальних мережах і приурочено до Дня здорового харчування. Відео зібрало чимало позитивних відгуків учнів, студентів та викладачів.

Ця історія переконливо свідчить, що учнівсько-студентська молодь змогла цілеспрямовано об'єднати свої зусилля і результативно використати медійні інструменти, щоб підкреслити важливість здорового харчування та сприяти позитивним змінам у коледжевому середовищі.

Тож запамʼятаймо: турбуватися про своє здоровʼя – це важливо! Турбуватися про своє здоровʼя – це круто!

Єлізавета ЧЕРНЕЦЬКА,

студентка 31-Ж групи
46 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page