top of page

День відкритих дверей у коледжі

28 жовтня в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся День відкритих дверей. Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, цьогоріч уперше зустріч з абітурієнтами проходила в онлайн-режимі.

Гостями коледжу були учні шкіл різних районів Вінниччини – Барського, Жмеринського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Чернівецького, Шаргородського. Сьогодні перед кожним із них постало непросте завдання – не помилитися зі своїм професійним вибором і впевнено прокласти дорогу до закладу вищої освіти. Приємно, що восени 2021 року 30 абітурієнтів мають намір переступити поріг коледжу в якості його студентів.

Знайомство з коледжем для нинішніх школярів почалося з перегляду 12-хвилинного відеофільму. Гості віртуально прочинили двері в студентські аудиторії, пройшлися коридорами закладу, побували в спортивній залі та бібліотеці, ознайомилися з насиченим ритмом студентського життя.

З вітальним словом до абітурієнтів звернувся директор Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Савчук Петро Несторович.

Попри те, що спілкування відбувалося дистанційно, ніхто з учасників відеозустрічі не відчував дискомфорту. Абітурієнти ставили запитання в чаті й отримували на них вичерпні відповіді. Детальну інформацію про правила вступу до коледжу на різні спеціальності надала заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна.

У ході відеозустрічі абітурієнти познайомилися з членами адміністрації коледжу та його студентами.

Загальновідомо, що найбільший інтерес у молоді викликає спілкування з ровесниками. Тож учні зацікавлено слухали Федоренко Анастасію (спеціальність «Дошкільна освіта»), Бомк Вікторію, Боднарчук Росіну, Політанську Діану (спеціальність «Початкова освіта»), Колодія Владислава (спеціальність «Музичне мистецтво»), Посвалюк Ангеліну (спеціальність «Образотворче мистецтво»), Чебан Ірину (спеціальність «Журналістика»), Івасюк Сніжану (спеціальність «Право»), Аллу Огороднік (Обласний науковий ліцей-інтернат), які поділилися своїми відгуками про студентські та ліцейські будні і свята в коледжі.

Гарний настрій усім учасникам Дня відкритих дверей забезпечили викладачі і студенти спеціальності «Музичне мистецтво», які подарували кілька музичних номерів.

Приємно відзначити, що впродовж онлайн-зустрічі її учасники змогли створити атмосферу невимушеного, відкритого спілкування.
435 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page