![](https://static.wixstatic.com/media/1358d6_ba1b004777ac400487f22ce7fa5ac8c3~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_94,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/1358d6_ba1b004777ac400487f22ce7fa5ac8c3~mv2.jpg)
Безжальна війна чорним крилом трагічної звістки приголомшила нашу коледжанську родину. Барська земля втратила ще одного вірного сина, героя, випускника КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» за спеціальністю "Образотворче мистецтво" (2007 р.) Олексія Олександровича Кучерука.
Олексій загинув у боях за волю та незалежність України, за мирне небо над головою своїх батьків, дружини, дітей, рідних і кожного співвітчизника. Надзвичайно світла й добра людина, чудовий сім'янин і батько, вірний друг і побратим поповнив лави небесних охоронців нашого спокою.
Висловлюємо щирі співчуття рідним Героя. Світла пам’ять про справжнього Патріота, який віддав своє життя за вільну Україну, навіки залишиться в наших серцях.
Вічна пам’ять і слава мужньому Захисникові України!