top of page

ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Українська культура одна з небагатьох, які змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів і зберегти свою самобутність, первозданну чистоту, автентичність. Символічно, що працівники культури та майстри народного мистецтва відзначають своє професійне свято разом із Днем української писемності та мови.

У складні моменти саме культура і народне мистецтво стають генераторами об’єднання суспільства, тому місія тих, хто присвятив себе служінню в цій галузі, воістину унікальна. Споконвіку народні мистецькі твори були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своїм досвідом, знаннями і талантом майстри народної творчості забезпечують спадкоємність вітчизняних духовних традицій, зберігають та розвивають різнобарвну палітру культури всього українського народу, консолідуючи його на розвиток держави.

Із нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва викладачі та студенти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» підготували віртуальну виставку, яка розповідає про творчі здобутки викладачів і студентів закладу освіти. На виставці представлені твори графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, які сьогодні, в умовах кровопролитної війни, дарують людям радість та естетичну насолоду.Щиро вітаємо всіх митців народної творчості, які завжди були і є носіями національної ідеї, оберегами історичної пам’яті і від яких життя сьогодні вимагає ще більшої професійності, знань та активного пошуку нових креативних підходів.

Тож зі святом, дорогі друзі! Прийміть щиру вдячність за високе служіння культурі і мистецтву, невтомний творчий пошук і відданість народному мистецтву. Нехай примножуються кращі культурні традиції держави, нашого регіону, міста і коледжу, утілюються в життя ваші найзаповітніші мрії і сподівання, а гармонія і краса, яким ви служите, наповнюють серця людей в ім’я миру, злагоди і процвітання всієї України!


Сергій БОГУЦЬКИЙ,

викладач кафедри мистецьких дисциплін


13 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page