top of page

ВІД ТВОРЧОСТІ ВИКЛАДАЧА – ДО ТВОРЧОСТІ СТУДЕНТА

Пишаюся тим, що працюю в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з талановитими і творчими колегами! Радію, що маю можливість навчати обдаровану, співочу молодь, яка має здатність підкорювати своїм талантом увагу цілого світу.

Іще до початку війни від кафедри мистецьких дисциплін нашого коледжу було подано заявку на участь у ІІІ Міжнародному конкурсі мистецтв «ART FESTIVAL». 1 481 учасник з України, Молдови, Литви та Польщі! Через обставини воєнного часу оргкомітет конкурсу, місцем проведення якого стало місто-герой Чернігів, не встиг реалізувати оголошений проєкт в заявлені строки. Результати дистанційно проведеного конкурсу надійшли тільки вчора. Я гордо повідомляю, що наша студентка І-БМ(з) групи Скубська Олена у своїй віковій категорії в номінації «Вокал» посіла 1 місце та отримала Диплом лауреата 1 ступеня! За високий професіоналізм у вихованні та підготовці талановитої молоді, розвиток національного мистецтва викладач кафедри мистецьких дисциплін, к.п.н. Лісова Алла Володимирівна та концертмейстр, викладач-методист Коцурак Оксана Михайлівна отримали офіційну подяку від організаторів конкурсу.

Приємно констатувати, що вже вдруге наша творча команда виборює призове місце в Міжнародному конкурсі! Дякую всім за плідну співпрацю!

Усе буде Україна!

к.п.н. Лісова Алла Володимирівна,

викладач кафедри мистецьких дисциплін162 перегляди

Yorumlar


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page