top of page

ВІДМІННІ ДОСЯГНЕННЯ В СПОРТІ ЗА ПРОГРАМОЮ СПАРТАКІАДИ


Раді повідомити, що КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» знову підтвердив свій спортивний потенціал та високий рівень підготовки учнівсько-студентської молоді.

26 лютого під час останньої спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти Барської територіальної громади команди нашого коледжу показали високі результати в баскетболі 3х3 серед дівчат та юнаків.

Дівчата здобули золото!

Юні баскетболістки Дусь Софія (11-Д група), Щепковська Дар’я (21-ОМ група), Новаковська Владислава (31-М група), Гуршал Вікторія (31-Ж група) вибороли перше місце в змаганнях, продемонструвавши відмінну спортивну майстерність і неперевершену командну гру. Їхня наполегливість, невтомна тренувальна робота і великий спортивний потенціал стали вирішальними в досягненні переможного результату.

Юнаки – наша гордість!

Не можемо не відзначити успіх наших хлопців, які здобули третє місце в змаганнях 3х3. Злагоджену командну гру шанувальникам баскетболу продемонстрували Ковалишен Дмитро, студент 11-Ш групи, та Сорочинський Владислав, Мудрик Владислав, Боднар Максим – учні 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату. Неабиякий спортивний запал і націленість на перемогу допомогли їхній команді посісти місце серед найсильніших у цьому змаганні.

Ми пишаємося нашими спортсменами і вдячні їм за високі досягнення, які роблять гарну славу нашому коледжу.Безумовно, сьогоднішні спортивні перемоги – це результат таланту і наполегливої праці молодіжних команд та їхніх наставників. Велика вдячність за підтримку всіх спортивних ініціатив нашим викладачам, адміністрації, студентській раді та всьому коледжу. Щиро віримо, що ці перемоги – лише успішний старт до нових здобутків. Тож нехай він стане для всіх нас мотивацією до невпинної праці і надихає рухатися вперед, досягати найвищих цілей. Нехай спорт завжди буде невід’ємною частиною нашого життя і джерелом радості, дружби та цілеспрямованості!

Едуард ПРУХНІЦЬКИЙ, викладач

фізичної культури і фізичного виховання
 

84 перегляди

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page