top of page

Відбулося чергове засідання педагогічної ради фахового коледжу

11 квітня відбулося засідання педагогічної ради фахового коледжу КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», на якому було розглянуто ряд питань.

Про ефективність застосування сучасних методів та прийомів викладання української мови і літератури в контексті освітніх реалій інформували викладачі філологічних дисциплін Мельник Оксана Миколаївна і Каплична Людмила Олексіївна.

своїй доповіді Мельник О. М. зробила аналіз сервісів і навчальних ресурсів, які допоможуть студентам якісно засвоювати навчальний матеріал та сприятимуть успішному складанню тестового блоку з української мови, як складової частини національного мультипредметного тесту. Каплична Л.О. зосередила увагу на питаннях формування в здобувачів освіти громадянської активності, патріотичних почуттів шляхом вивчення творів українських письменників та діаспорних літераторів; застосування інтерактивних методів на заняттях, підвищення читацької активності і культури, розвитку навичок самостійної та спільної діяльності, оптимізації соціально-особистісного росту здобувачів освіти.

Про стан викладання предметів фізико-математичного циклу в контексті підвищення вимог до рівня математичної освіти доповідали викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін Ганжа Роман Миколайович, Слободянюк Ірина Юріївна, Ляхнович Ніна Олександрівна.

Продемонструвавши результати проведених опитувань і моніторингів, Ганжа Р. М. зазначив, що потрібно вдосконалювати методику занять; забезпечувати раціональне поєднання групових, колективних, індивідуальних форм освітньої діяльності; здійснювати диференційований підхід до організації роботи студентів, а також посилити контроль за відвідуванням занять з можливістю підключення відеозв’язку для забезпечення дисципліни та уваги під час дистанційної форми навчання.

Слободянюк І. Ю. у своїй доповіді зазначила, що підвищенню інтересу до вивчення фізики сприятимуть демонстрації зв’язку навчального матеріалу з повсякденним життям і майбутньою професійною діяльністю, а також рекомендувала більше уваги приділяти розв’язуванню якісних задач, оскільки вони дають можливість краще оцінити рівень розуміння і засвоєння навчального матеріалу.

Опираючись на власний досвід, Ляхнович Н. О. запропонувала ширше використовувати сучасні вебсервіси щодо імітування функціоналу стандартних програм, які підлягають вивченню. Це стимулюватиме здобувачів освіти до належного опанування практичних навичок володіння ІКТ.

Про особливості закінчення 2021-2022 навчального року та про хід профорієнтаційної роботи доповідав директор фахового коледжу Маліновський Юрій Леонідович.

Заступник директора з навчальної роботи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Самборська Олена Дмитрівна поінформувала педагогічний колектив про порядок завершення навчального року та особливості прийому на новий 2022 -2023 навчальний рік.

Заслухавши та обговоривши доповіді, члени педагогічної ради ухвалили відповідне рішення.

Оксана МЕЛЬНИК,

секретар педагогічної ради
97 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page