top of page

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ЗАХИСНИКАМ

У сучасному світі волонтерська допомога стала важливим інструментом підтримки людей, що знаходяться в складних умовах. Особливо це стосується наших захисників, які віддають своє життя заради безпеки та миру в Україні. Навіть найменше наше зусилля зібрати кошти і матеріально-технічні ресурси для них не тільки підтримує їх морально, але й дає конкретні засоби для подолання викликів, із якими вони зіштовхуються щоденно.

Перед Великоднем кафедра соціально-економічних дисциплін коледжу ініціювала збір допомоги нашим військовим. Із цією метою було організовано благодійний майстер-клас із розпису печива, що став цікавою та корисною формою залучення коштів. Кожен охочий мав змогу розмалювати імбирне печиво для наших захисників і допомогти їм донатом.Спільними зусиллями викладача коледжу кандидата юридичних наук Тетяни Миколаївни Супрун-Ковальчук та благодійної організації «УМАС», яку очолює барчанин Олександр Каплишнюк, було зібрано продуктові набори, що стали смачним і поживним доповненням до щоденного раціону наших військових.

Ідею фінансової допомоги захисникам підтримала викладач фізики кандидат педагогічних наук І.Ю.Слободянюк. Реалізувати пропозицію Ірини Юріївни провести благодійний розіграш «Take it easy» допомогла студентська рада коледжу.

За зібрані кошти було придбано засоби від комарів та кліщів на суму 4083 гривні.

Організатори цих благодійних акцій укотре довели, що спільна ініціатива демонструє не тільки глибоке бажання педагогічного та учнівсько-студентського колективів допомогти воїнам ЗСУ, але й силу спільної взаємодії. Через свою активну діяльність наші активісти показали: коли люди об'єднуються навколо спільної мети, вони стають сильнішими, і їхні зусилля множаться. Це створює потужну динаміку взаємодопомоги і співпраці, що дозволяє досягати вагомих результатів, як правило, значно більших, аніж коли діяти поодинці.

Пам’ятаймо, що кожен наш внесок, матеріальний чи моральний, має своє значення в підтримці воїнів, які стоять на передній лінії захисту України.

 

Єлизавета ГУМЕНЮК,

 студентка 21-Ж групи68 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page